Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Leört a műkörmöm és vele...

Nyuszifülcsi kérdése:

Leört a műkörmöm és vele együtt jött az egész köröm. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
de nem az egész vált fel hanem csak oldalt egy picit viszont vízszintesen majdnem félig be van repedve már könnyen le lehetne szedni de csak ugy ha leszdem vele az egész körmöm

2014. júl. 23. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia,1x ėn is igh jàrtam, .ragazd le sebtapaszal hogy vėletlenūl se szakisd le a sajat körmödet,holnap.reggel.pedig menjel vele vissza a körmöshöz.. anno nekem os beszakadt eleg csunyam de a kormosom le fertotlenitette es szepem meg reszelte

.. olloval vagta nemmereztem.semmit..!!! 1 hetmulva.be gyogyilt... vissza.mentem es ingyen fölrakya az ujj körmöt!!

2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de engem az érdekelne leginkább hogy az meggyógyul hogy keresztbe szakadt le? azaz tudod mintha levágtam volna körömcsipesszel csak nem fent hanem majdnem a körömágynál van ugy beszakadva?
2014. júl. 23. 21:13
 3/17 anonim ***** válasza:

Jaaaa a körmösöd fogja tudni hogy ö làt el vagy orvos... de lehet neked semnolyan veszes... azt hitten az ennyemrol hogy uhhh de durva

. A körmosom ez nem.durva :) ne.feljj.menj el es ö utba igazit

2014. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mondjuk már páár napja így van fb-n megkérdeztem tőle mit tegyek azt mondta ha nagyon zavar akkor menjek de amugy csak rögzitsem hogy ne mozogjon bepanten rá és kötözzem be este meg hagyjam szabadon :)
2014. júl. 23. 21:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Uhhh nekem lent szakadt be!! Nem tudom baszus.... te csi altad vag kormos???menjel el vele a.kormoshoz bizyos van nekik vagy tud ajanlani valami kremet... mert a korom.agy ha beszakad azbtudod veszelyesebb.... mert nem.le nö...
2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj erről azzal aki csinálta mert ő letudja szedni ugy,hogy ne Jöjjön le a körmöd,de ugy semmi képp se hagyd.Nekem mindig azt monják vigyázzak mert ha ugy nyúlok akár az egész körmöt is le szedheti arrol az ujrol amelyikkel rosszul nyúltam...és elég fájdalmas is az akkor már nem tudsz mit csinálni vele.
2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
csak annyi hogy holnap utazok és csak hétfőn jövök haza és akkor tudnék csak átmenni hozzá :/
2014. júl. 23. 21:18
 8/17 anonim ***** válasza:
Ragazd le mindenkepen mertnugy nem tudd tovabb vagy vagy teljesen felszakadni!!!es haza ertel meglattod.. mennyit valtozott javult e!! Ne feljj nem lesz semmi baj ha rogzited!!
2014. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

6.os nak igaza van !!!a nyulkalasodal.piszkalasodal vigyazz.... !!!

Foleg ha pancsolni strandra mesz... megpuhol es konyebben levalik

2014. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
de ti mivel rögzitettétek? mert én ha bekötözöm fáslival az mindig elenged éés lecsúszik az ujjamról
2014. júl. 23. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!