Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Otthon gyakoroltam a forduláso...

Otthon gyakoroltam a fordulásos rúgást (k1-ezek) de a lábam sajnos találkozott a keményfa borítással. Egy hatalmas púp nőtt rajta és baromira fáj. Eltörhetett? Honnan tudhatom biztosan (röntgenen kívül)?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Voltam. Zúzódás, az eheti edzést ki kell hagynom.

De ma délutánra már eléggé jól rendbe jött, holnap már mehetek dolgozni is (eddig azért volt csak kétséges, mert ugye a papucs hülyén nézett volna ki az öltönyhöz, de már nem fájt annyira a lábam a cipőben... :) )

Köszi a kérdésedet, aranyos vagy!

:)

2014. júl. 27. 23:23
 12/12 anonim ***** válasza:

Na! Ezt örömmel hallom! Akkor bejött a láthatatlan diagnózis felállításom, mert a zúzódással kezdtem... :D

Egyébként valami kenőcsöt nem írt fel az orvos? És melyik osztályra küldtek a Jánoson belül?

2014. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!