Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Az létezhet, hogy a téredem...

Az létezhet, hogy a téredem front érzékeny? Valaki tud róla, hogy front érzékeny és ez jelentkezik térd fájás formájában nála? Ha igen, hogy fáj?

Figyelt kérdés
Verseny szerűen sportolok, ennek következtében eléggé tönkre ment a térdem, és pár napja ha teljesen kinyújtom vagy behajlítom nagyon fáj (mintha be lenne gyulladva) ám ennek semmi konkrét oka nincsen. Létezhet, hogy a rosszabb térdem a front miatt fáj?

2014. nov. 27. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az erős igénybevétel még a fiatal szervezetet is tönkreteszi. Azért van a jelszó: Sportal az invaliditásért!
2014. nov. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is verseny sportoltam, es nyaron mutottek az egyik terdemet. (17/L)

Az, ha a hideget nem szereti" az izulet, reumas megbetegedesre, porckopasra utal. Ha hideg van nekem neha belenyilall, es az erzes... Eleg nehez leirni. Talan olyan, mintha a ket porc koze egy hegyes valamit szurnanak, vagy egy nagyobb feluleten nyomnanak oda valamit.

Szerintem mutatsd meg orvosnak, sokat tudnak segiteni a jo dokik.

Erdemes lenne valami izuletvedot szedned ( pl proenzi 3-at), az nagyon jo! Kell szunetet tartani ket kura kozott (en eppen itt jarok) de amikor szedtem, akkor egeszen oke volt minden.

Sok sikert! :) 17/L

2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, valami izületvédőt akkor kipróbálok, hátha segít. Néha abszolút indokolatlanul feldagad az egész térdem és nem tudok ráállni a lábamra. Ilyen neked is szokott lennni? Neked is sok sikert a térdeddel:) Szintén 17/L :D
2014. nov. 27. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!