Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek? Ma délután a...

Mit tegyek? Ma délután a tenyerembe szúrtam a késem véletlenül. Lefertőtlenítettem és sebtapaszt tettem rá. De elkezdett égni és lüktetni. Nagyon rossz mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)
2014. dec. 29. 18:05
 1/7 anonim válasza:
netán knife songot nyomtál? XDD amugy nem lesz semmi bajod de ha nagyon fáj szolj a szüleidnek
2014. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Veréb.:D

Hogy sikerült?

2014. dec. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Sürgősen szólj a szüleidnek, mert le kell fertőtleníteni, és nem is mindegy, mivel.

Pár éve volt balesetem, sok sérüléssel....Volt egy kis seb a tenyerem közepén. Gondolhatod, nem az volt a legnagyobb bajom. Estére már a vállamig lüktetett. A húgom ápoló, ő adott valami erős fertőtlenítőt, ami kivitte belőle a gyulladást.

Ne hagyd, hogy a gyulladás elterjedjen!

2014. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát... öhmm.. 40 éves vagyok de oké.. am kacsát akartam kibontani a csomagolásából... :D Lefertőtlenítettem! :)

Ma már jobb :D Köszönöm :D

2014. dec. 30. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem, fiatalabb vagy, bocsi :)

Az jó, ha ma már jobb a kezed. Én nagyon megszenvedtem vele annak idején, pedig egy fél cm-es seb volt. és még amellett kitört a fogam, elszakadt egy csomó izmom, mégis az fájt legjobban....képzelheted..majd megőrültem tőle. Talán a 2. vagy 3. fertőtlenítő hatott rá.

2014. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húúú... :/ Az nem lehetett kellemes :/
2014. dec. 31. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:

nem is volt...de meggyógyultam szerencsére


valószínűleg elütöttek, csak nem volt tanú, én meg elájultam. mire felébredtem nem volt ott senki

2014. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!