Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fáj a hátam bal oldala,...

Fáj a hátam bal oldala, pihentessem, vagy próbáljak rá nyújtani?

Figyelt kérdés
Szerda este óta fáj a derekam bal oldala. Nyújtott lábbal nem bírok lehajolni, hogy ne fájjon, illetve bal lábamat egyenesen felemelni sem bírom, mert akkor is fáj, és csak a bal lábam felett. Próbálkozzak a nyújtásokkal, vagy hagyjam, és majd el múlik? 16F
2015. febr. 7. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van hogy segített a nyújtás, de volt hogy rosszabb lett utána, dörzsölgesd be valamilyen reuma krémmel. Eleinte jobb a pihentetés és melegítő krémek, ha már nem fáj annyira, akkor lehet gerinctornát csinálni.

Kérdés, hogy a gerincedtől fáj-e, meghúztad?

2015. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy meghúztam, közvetlen a combom felett, és onnan a gerincem felé.
2015. febr. 7. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyújtani. Úgy próbáld meg, hogy lógasd magad a kezednél fogva valamin lefelé. Én a lépcsőt szoktam megfogni és azon próbálok óvatosan lógni. A jobb térdedet a bal válladhoz húzogasd hanyatt fekve, és fordítva is csináld meg: bal térdedet a jobb válladhoz közelítsd!
2015. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!