Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak? Kétségbe...

Mit csináljak? Kétségbe vagyok már esve

Figyelt kérdés

(Oké, amúgy nem hangzik olyan nagy problémának), de tegnap este belement egy szálka az ujjamba teljesen a bőröm alá, egy pici sem áll ki belőle, teljesen a bőröm alatt van pont ott, ahol behajlítom a hüvelykujjamat. Már próbálta kiszedni anya tűvel reggel, de nem nagyon hagytam (már bánom), aztán hazajöttem és megpróbáltam magamnak tűvel, de nem sikerült, bár szerintem ez nagyrészt az én bénaságomnak köszönhető, most apa is megpróbálta, de nem tudta kivenni, tiszta seb más a sok szurkálástól az ujjam, mitévő legyek? mindjárt sírok, mert félek, hogy begyullad vagy elfertőződik vagy akármi

mit tegyek vele?



2015. jún. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire zavar, ügyelet
2015. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a bőröd alatt van (látható a szálka), akkor ott még nincsenek érzőidegek. Tisztíts le egy éles kisollót (alkoholos vatta), és vágd le a szálka fölötti részen a bőrt.
2015. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kijött:D
2015. jún. 11. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelet?? Kretén.
2015. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól jódozsd be ha kijött, fertőtleníteni kell, persze egy tetanusz injekció sem ártana.
2015. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na akkor fertotlenitsd le :)
2015. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!