Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Köszönet, hála életmentésért?

Köszönet, hála életmentésért?

Figyelt kérdés
Ha valaki megmenti az életedet ( például vizbefulladás ), hogyan lehet azt megköszönni, meghálálni? Csak olyanok irjanak, akik valakit megmentettek, vagy öt mentette meg valaki.

#életmentés #köszönet #vizbefulladás
2015. jún. 14. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A bátyám évekkel ezelőtt vizbefulladástól mentett meg egy 14 éves fiút. A srác szülei annyira hálásak voltak, hogy nem győzték megköszönni a bátyámnak. Amikor megtudták, hogy a bátyám motorra vágyik, hálájuk jeléül vettek neki egy Hondát. De nem fogadta el. Mint mondta, nem azért mentette meg a srácot, mert cserébe hálát vár. Ha megakarják köszöni, akkor tegyék úgy, hogy a fiú jól tanuljon, és támogassák. Tavaly érettségizett a fiú. Mi is meglettünk hívva a ballagására. kitűnő eredménynel érettségizett és orvosi pályára jelentkezett. Azóta is tartjáka kapcsolatot.

Nem kell túlerőltetni a hálát, mert a megmentőnek kínos lehet. Senki enm azértr menti meg a másikat mert cserébe hálát vár.

2015. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok évvel ezelőtt külföldön, egy tengerparton sétált egy fiú és egy lány - túl közel voltak a háborgó tengerhez - a lányt elragadta egy hullám. Feldobta kb. 2 méter magasra, majd a homokra csapta, de már jött a következő hullám, az is elvitte, felemelte, lecsapta. Ekkor a fiú feleszmélt, elkapta a lány karját - de szemmel láthatólag nem tudta megtartani a hatalmas erejú hullámmal szemben. Odarohantam, elkaptam a lány másik karját és nem hazudok, ketten alig bírtuk megtartani a lányt. Végül a tenger egy kicsit elcsitult, nagy nehezen kihúztuk, a fiú eltámogatta. Később előkerültek és a lány odajött, megköszönte és kaptam 2 puszit Tőle - azóta sem láttam őket :-) és ez így van jól - az ember tényleg nem azért ment meg valakit, mert hálát vár, hanem azért, mert akkor és ott azt kellett csinálni!
2015. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!