Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet belső sérülésem?

Lehet belső sérülésem?

Figyelt kérdés
Tegnap 40 km/h-val, elvesztettem az egyensúlyomat biciklizés közben, mivel a jobb kezemmel a leröpülő sapkámat akartam elkapni, és ahogy elkezdtem dőlni, bal kézzel behúztam az első féket, így előre estem. Nem volt szaltó, csak a pólómon, gatyámon végig csúsztam. Mindkét könyökömről lejött a bőr, picit fáj ahogy kezd kiszáradni. Viszont a bal csípőmről is lejött a bőr, estére be is dagadt tegnap, és fáj a hasam bal oldala, ha köhögök/röhögök, egyébként rendben vagyok. A csontomat üthettem be, van rá esély hogy belül sérült valamim?
2015. júl. 17. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
van esély, menj be a baleseti sebészetre!
2015. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Menj be a sürgősségire

én egyszer akkorát estem, hogy a bicajzáram extravastag láncrésze kioldodott kábé elég nagy sebességnél és beakadt az első kerék villái közé

Én az állkapcsomra estem előre teljes testsúllyal

Akkorát csattant az állam amikor előre estem, hogy a fogaim is elzsibbadtak az állam meg kinyilt és ömlött a vér belőle és még szerencse, hogy a nyelvem nem haraptam le jobbulást

2015. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért az elég durva, hogy állkapocsra estél.. Nekem nagyon nagy szerencsém volt úgy érzem. (Lekopogom!)


Én szerintem várok holnap is, mert anyám is azt mondta, hogy amikor műtötték, ő se tudott nevetni , mert fájt az alhasa.

Szerintem az izmomat üthettem be, mert WC-n nincs gondom, és mozogtam is tegnap ezután.

2015. júl. 17. 20:00
 4/6 anonim válasza:
Lehetséges hogy simán zúzódás! Mivel mikor köhögsz olyankor megfeszül az izom, ezért szerintem megütötted az izmot!
2015. júl. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen az lehetett, mert most mar alig faj! :)
2015. júl. 20. 20:34
 6/6 anonim válasza:
Na az jó :)
2015. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!