Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ficam, törés, szalagszakadás,...

Ficam, törés, szalagszakadás, járt már így valaki?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy lezuhantam kb 2.5-3m magasról.A fejemet védenem kellett ezért a jobb karomat magam alá tettem, ez "szerencsére" mindent felfogott(értem ezalatt azt hogy jobbnak láttam egy karsérülést mint egy koponya vagy gerinc törést) utána rögtön sürgősségi, (ügyeleten) Egy kis szadizás után a leletek is megérkeztek megállapították hogy a elég súlyos és kombinált a sérülés (a doki szerint) mert a sing és az orsó csont is kificamodott a könyök felől továbbá a karcsontomból is törtek le szilánkok ott ahol "fogadja" az alkarcsontokat és szalag szakadás is van, miután a leletek látta nélkül a doki megpróbálta vissza tenni(szadi) sikertelenül meg műtöttek altatásban.

Kérdésem az lenne hogy mire számíthatok a karommal kapcsolatban, gyógyulás, utána terhelhetőség, kéz ügyesség, ez mind fontos lenne a munkám miatt.

Eset történt: 2016.03.01. 25/F



2016. márc. 5. 12:14
 1/1 anonim válasza:
Attól is függ, hol és melyik szalag szakadt el, milyen munkát végzett műtét közben az orvos, és hogy van e elég kitartásod, türelmed, fájdalomtűrő képességed végrehajtani azokat a dolgokat, amelyeket a gyógyulásod érdekében meg kell tenned. Nem lesz könnyű. Sok szerencsét, kitartást és jobbulást kívánok! Ne add fel!
2016. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!