Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ti elhinnétek nekem? (bővebben...

Ti elhinnétek nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnél voltam, és a polcát takarítottam. Gondoltam az olyanokat mint a törött ceruzák, koszos papírok, stb... kidobom, azt mondta barátnőm hogy kidobhatom. Pakoltam is rendesen, aztán találtam vagy 3 pengét a polcon, gondoltam megnézem éles -e hogy kidobhatom -e. Persze én hülye a legelső "tárgyon" próbáltam ki: a nagyujjamon. (előbb cselekszem mint gondolkozok néha, rossz dolog...) Nem sértette meg az ujjamat, gondoltam a vastagabb bőrréteg vagy ilyesmi miatt. Ezért a csuklómon próbáltam ki, nem, nem az eremet kezdtem vagdosni, azért olyan szinten nem vagyok hülye, a csuklóm oldalán próbáltam, és mient megláttam hogy éles, és megvágott, megijedtem, és egyből szóltam is a barátnőmnek hogy ne nagyon nyúlkáljon hozzá mert éles, és megmutattam neki a sebemet. Le is tapasztottam. Nincs okom arra hogy vagdossam magamat lelki okok miatt meg egyéb miatt sem, és nem is tartom jó dolognak, elég sok ismerősöm vagdosta magát bármi ok miatt és nem néztem jó szemmel. Nem gondolom, hogy vagdosásnak számít amit én csináltam, mert nem azzal a céllal tettem hogy megsértsem magamat.

Kérdés: ti elhinnétek nekem, vagy elintéznétek annyival hogy biztosan hazudok és egy hülye tini vagyok aki oktalanul vagdossa magát. Egyetlenegy vékony, halvány rövid vágás, nem is mély, messziről egyáltalán nem látszik, elvégre nem az volt a célom hogy megsértsem magamat.



2016. aug. 28. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? NEM.


Én is az a hülye vagyok aki az ujjain próbálgatja az éles dolgokat, de eszembe nem jutna a csuklómat vagdosni. Tapintás alapján, nyom nélkül is eltudom dönteni, hogy pl a kés szorul-e további élezésre. Plusz ez a történet annyira nyakatekert, hogy az szinte hihetetlen. Egy alig látható karcolásnak általában nincs féloldalas története.

2016. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most ha kell, én lefotózom neked hogy hogy néz ki. Megkérdezheted a barátnőmet, látta. Tényleg így történt a dolog. Azért néztem a csuklómon, mert az ujjamon tényleg egyáltalán nem éreztem éles e vagy sem, ezért gondoltam vékonyabb bőrrétegen meglátszik éles e vagy sem. Mellesleg nem hinném hogy nyakatekert a sztori: takarítottam, találtam pengét, nem tudtam éles e, kipróbáltam az ujjamon, nem láttam semmit, ezért kipróbáltam a kezemen, láttam hogy éles, letapasztottam.
2016. aug. 28. 23:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg sosem vagdosom magamat, 5. osztályban az akkori "szerelmem" kezdőbetűjét picibe körzővel belekarcoltam a kézfejembe mert azt hittem hogy nagyon menő mert mindenki csinálja. De úgy konkrétan vagdosni magamat, hogy a célom saját magam bántása legyen, nem mellesleg többször, sosem fordult meg a fejemben.
2016. aug. 28. 23:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván késnél én sem kezdeném el magamat vagdosni, könnyebbnek tartanám egy kenyéren vagy egy gyümölcsön tesztelni, ha nem vinné, nyilván nem próbálgatnám tovább, mert a kés vagy vág valamit vagy nem. A pengénél nem tudtam hogy van, most már tudom hogy a penge is vagy visz valamit vagy nem.
2016. aug. 28. 23:04
 5/6 anonim válasza:
😂😂😂😂😂
2016. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ez így nem hihető történet. Valld be, hogy simán vagdosod magad. Menj el vele szakemberhez! És ne találj ki ilyen meséket. Vagy ha meséket akarsz kitalálni ahhoz még kéne gyakorolj. Andersentől még messze vagy.
2016. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!