Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mért fáj a bal karom és a vállam?

Mért fáj a bal karom és a vállam?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, még 2016-ba decemberben túlterheltem magamat a konditeremben és ödémás lett a mellem és mindkét vállam fájt, de 2 hét után teljesen felépültem (Volt egy ultrahangos vizsgálat a mellizmomon).


Kb 2 hete, április elején elkezdett egy kicsit fájni a bal vállam és a bicepszem, pontosabban az oldalsó deltám, a bicepszem a könyökömnél és kb 1 hete a bicepszemen a "long head" is.


Az a furcsa, hogy nem izom feszítéssel jelentkeznek a fájdalmak, hanem naponta 1-2x random időpontokban,de egy nagyon gyenge folyamatos fájdalom mindig jelen van.


Kitapogattam az izmomat és a Long Head-on olyan mintha kicsi jukak lennének.


Mi lehet a probléma? Lehet ideg alapú? Ha izom szakadás akkor azt hogy kezelik?

Tudom, hogy ezzel orvoshoz kéne fordulnom és el is fogok menni, csak kíváncsi vagyok, hogy volt-e már valakinek ilyen panaszai és, hogy mik állhatnak a fájdalmaim mögött.


A szív problémát kitudjuk lőni mert, más panaszok miatt szív ultrahangon és terheléses vizsgálaton voltam kb 1 hónapja, elvileg semmi probléma sincs a szivemmel.



2017. ápr. 17. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésedre ugyan nem tudom a választ,de azt jó ha tudod,hogy a LYUK az egyetlen olyan magyar szó,ami LY-al kezdődik!
2017. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!