Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Combtő fájdalom?!

Combtő fájdalom?!

Figyelt kérdés
Múlt hét szerdán kezdődött délután, olyan érzés volt mintha meghúzódott volna a lábam. Másnap reggel ugy keltem fel hogy meg mozdúlni sem bírtam. Azóta is fáj. Éjszaka ha be van hajlítva a lábam akkor nem tudok ráállni, ha viszont háton fekve alszok nyújtott lábbal akkor annyira nem fáj. Ha megyek akkor sokszor belenyilall, és olyankor összecsuklik a lábam. Olyan mintha belül a csontnál fájna. Amikor belenyilall, akkor indul a combtővemből egészen majdnem a térdemig belenyilall, meg a derekamban is érzem bal oldalt (csak a bal lábam fáj). Kinyújtani is kissé fájdalmas, viszont oldalra mozgatni egyáltalán nem tudom. Nem erőltettem meg semmi ilyesmi, egyik pillanatról a másikra kezdett fájni. Mi lehet ez?
2017. máj. 25. 15:27
 1/1 Téékáá válasza:
Lehet h a gerinctől jön, ha nem javul mindenképp látogass meg egy doki, jobbulást neked!
2017. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!