Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet attól rossz a helyesírás...

Lehet attól rossz a helyesírásom hogy régen a bal fülemet fel kellet szúrni középfül gyulladás miatt?

Figyelt kérdés
Igazából arra lettem figyelmes hogy a hosszú hangokat nem mindig hallom,és ha hallom akkor is gyakran rövidnek hallom vagy az egész szó mellet elsiklom.Emelet volt pár éve egy kisebb sport sérülés is,de nem mentem orvoshoz.
2017. máj. 27. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírás nem a hallással függ össze, hanem az olvasással. Ha sokat olvasol, "szemre" érezni fogod, hogy mi "hogy néz ki jól", mivel olvasás közben passzívan tanulod a helyesírást is. A sportsérülés max. úgy jöhet ide, hogy ha ágyhoz vagy kötve, akkor csak nagyobb eséllyel előveszel egy könyvet:)
2017. máj. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Olvass többet, az segít.

2017. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok,mondjuk tény hogy mostanában már nagyon keveset olvastam.
2017. máj. 27. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen igénytelenség, hogy nem tanulsz meg helyesen írni. Le van írva, tehát nem meghallani kell.
2017. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi köze lenne a helyesírásodnak a a füledhez? Olvass és írj sokat!
2017. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!