Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gennyedző sebbel fürödhetek...

Kupicalajos kérdése:

Gennyedző sebbel fürödhetek tengerben?

Figyelt kérdés
Kinnt az udvaron 3 napja megcsípett egy bogár elvakartam és elfertőződött kinyomkodtam a sebből a váladékot és maradt egy akkora lyuk a helyén, hogy egy gyufa feje beleférne. De írt fel a doki Betadine sebfertőtlenítőt és Dermazin krémet el telt 3 nap és még van egy már kissebb juk a kezemen és péteken megyünk Horvát-ba egy hétre 5 éve nem voltunk. ugye bemehetek fürödni a tengerbe búvárkodni meg ienek mert van aki azt monja a sósvíz csípi de fertőtleníti a kezem de nem tudom mi legyen és szívás lenne ha ennyi idő után nem fürödhetnék a tengerben :(((

2017. júl. 20. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Helyesírás off. Bemehecc. a sos viz ősze húza a sebet,nem lessz baly.

Helyesírás on.

2017. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sebbel nem szabad bemenni a tengerbe, elfertőzheted, olvass csak utána.
2017. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TroianaBell válasza:
Szerintem nem gaz ha bemesz, en tuti ugy is bemennek, max utana szenvednek otthon a sebbel. Igazabol fajni fog, mivel marr a sos viz, de szerintem ha letakarod/lefeded jo erosen, talan nem eri annyi viz.
2017. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat már a tengerparton vagyok és a seb összeforrt szinte teljesen.
2017. júl. 24. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!