Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem biciklivel 2 hete. Az...

Elestem biciklivel 2 hete. Az esés pillanatától a mai napig se duzzanat, se fájdalom nem jelentkezett a tenyeremben. Viszont ma fekvőzni próbáltam, és ha ránehezedek kissé fáj a kisujj kéztőcsontjanál. Mi lehet?

Figyelt kérdés
mozgatni tudom, semmi panaszom nincs, alapból nem is fáj, akkor mi lehet? Ha csak akkor jelentkezik ha ránehezedek a tenyeremre. Zuzodás? Vagy vmi ínszalag?
2017. aug. 2. 08:11
 1/3 anonim válasza:
Irany megrontgeneztetni!
2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szlory ***** válasza:

Én jópár kisebb és nagyobb zakón vagyok túl. Ha nincs színe, duzzanata, akkor nagy eséllyel minimál repedés. Vagy ha a porcnál, akkor azon belül kisebb trauma. Ha pihenteted, összeforr, megoldódik, pár hét, turbózható ún. "csontosító v. porcosító diétával". Legrosszabb esetre tipp: porcleválás. Nem fogod műttetni. Ha nem vagy 40+ éves, akkor végképp.


Ha teheted, persze az orvos a helyes választás, csak én már szeretem mellőzni és eddig szerencsére nem volt baj belőle, ésszel csinálva.

2017. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
remélem igazad van
2017. aug. 11. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!