Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiroppant a térdem és most...

Kiroppant a térdem és most nem tudom kinyújtani a lábam, mi történt?

Figyelt kérdés

Seiza, japán ülésbe voltam (rá kell ülni a sarkamra), na nekem ez eddig nem sikerült kb 5cm volt a sarkam és a fenekem között de probáltam mindig nyujtogani, hogy egyszer majd ráülhesek. Erre edzőm oda jött és erőbből lenyomot.


Mind a két térdem reccsent egy nagyot, aztán csak a bal térdem fáj most edzésen alig birtam magamat tartani néha beremeget a lábbam.


Fekvés közbe kitudom nyujtani de akkor csak kicsit fáj, de ha ráállok és ugy próbálom kinyujtani akkor, elöl is fáj a térdkalácsom meg hátul, ilyen nyilaló érzés.


Mitörtént? Mikor múlik el? Nagy gáz van?



2017. szept. 27. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Orvoshoz elmész és minden költséget leversz erről a baromról, mert bepereled! Mondtad már neki, hogy mit okozott?
2017. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Penteken megyek orvoshoz, mert akkor lesz délutános és suli után lemegyek, mert járnj tudok csak ha kinyujtogattom akkor fáj nyillalbe a térdem. De addig jo lenne valami info, hogy mi tortent, mikor mulhat el, vagy nagy gond ez? Perelni nem fogok mert jo edzo, de van ott egy masik gyerek bár ő csinálta volna még a gatyáját is lepereltem volna. Ha müteni kéne akkor, azt nem szeretném ilyen magyar koszos korházakba ahol várni kell meg ilyenek, még a vegen elkapok valamit aztan megrosszabb lesz inkabb elmennek ausztriaba, errol is szeretnek velemenyt kerni.
2017. szept. 27. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Térd előtti fájdalommal, esetleg duzzanattal járhat. Az erős kötőszövetből álló térdszalagok az ízületet alkotó csontokat kötik össze, és legtöbbször a térd csavarodása vagy az ízületet ért ütés kapcsán nyúlnak meg, vagy szakadnak el. Azonnal jelentkező súlyos fájdalommal járnak. Az orvosi vizsgálatig nem szabad terhelni! A porcok akkor szakadhatnak el, ha a térd erősen megcsavarodik. Ilyenkor az ízület fájdalmassá válik, duzzanat jelentkezik, és a térd kattogni kezd.
2017. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KakashiSensei válasza:
Az érdekelne, ki az edződ és milyen stílusba jársz... Mert ez így olvasásra elég Furkó Shihanosan hangzott. :,D
2017. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az edzom jozsibá és kézitusa kozelharc
2017. okt. 10. 18:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Te is a lényeget tudod megfogni..
2017. okt. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!