Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Inszalag vagy inhuvely gyulladas?

Unholyshit kérdése:

Inszalag vagy inhuvely gyulladas?

Figyelt kérdés

Sziaszok! Kb. 3 hettel ezelott az egyik konditermi edzesem soran valoszinuleg megeroltethettem a jobb karomat aminek mar az edzes utan ereztem a mellekhatasat. Az alkarom felso reszenel a konyokomtol kb. 10 centire. Utana hulye fejjel meg lement egy ket edzes de akkor mar eljutott az agyamig, hogy muszaj lesz kihagynom oket es pihentetnem a karomat. Egy hetig kenegettem ibutop gel kenoccsel, sokat javult az allapota de ket nappal ezelott volt itthon egy pici pakolaszas es megint elojott az a szuro fajdalom ha ugy tartom a

kezem vagy emelek valami nehezebbet. Olvasam hogy fasli segithet, de

hol kossem be? A csuklomnal? Vagy ott ahol erzem a fajdalmat? Illetve milyen erosen? Nincs olyan jellegzetes ropogos hang az adott teruleten. Koszonom a segitseget!



2017. okt. 14. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvos?
2017. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!