Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meddig fáj a törés (bokatörés)?

Meddig fáj a törés (bokatörés)?

Figyelt kérdés

sziasztok!


a csonttörésem műtéti beavatkozást nem igényelt... egyenlőre, még fennáll a csont elmozdulás veszélye. lassan két hete fáj, de tűrhetően, főleg esténként,.. frusztrációt érzek, hogy nem e esetleg tényleg csont elmozdulás történt, és azért érzem a fájdalmat az érintett területen. már rálehetne állnom mankó nélkül, de nem merek,... a kísérlet meg van, terhelem, lépegetek, viszont a mankót még igénylem. normális, hogy még mindig fáj?

nem arra vagyok kíváncsi, hogy a jövőre nézve mi várható... időjárás hatása.. stb hanem jelenleg a baleset után lassan két héttel még valóban ennyire sajoghat a törés.

köszönöm

Évi


2017. okt. 21. 03:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

en most vagyok kb 3 honapnal de meg erzek fajdalmat mivel 10 orat vagyok talpon a munkamban....

most voltam utolso kontrollon es az orvos mondta,hogy van mar kallusz epites+gyenge csont.....lathatolag meg 1 honapa lesz,hogy a teljes csont kialakuljon....

kb 4 hetig nem terheltem a bokamat de utanna mar az orvos kenyszeritett ra...

a felepules alatt sok vitamint(kalcium,magnezium) es magvakat ettem, szoval minden ami egeszseges

ha jarod van akkor csak jarj vele, mert az segit

2017. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!