Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Melyik kést érdemes megvennem?

Melyik kést érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Főleg mentőtisztek, mentőápolók véleményét szeretném kikérni. Melyik kés lehet a hasznosabb munka során és miért?

(Nekem az első tetszik a legjobban, viszont azon nincsen recés rész és nem tudom, hogy ez hátrány-e.)


1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]



2018. jún. 9. 21:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
A kérdező a véleményünket kérte, plusz javaslatokat is kért. Árról nem volt szó ha jól olvasom. Vannak területek, ahol egyszerűen a gagyit nem érdemes megvenni. A Victorinox vagy a Leatherman élettartam garanciát kínál a termékeihez, azaz ha rendeltetésszerű használat során tönkremegy, térítésmentesen cseréli. Így a nagyobb összeget csak egyszer kell kifizetni. Nem éri meg évente olcsót venni, mert ha tényleg strapára kell, akkor éveken belül minuszba mész át. Ha csak divatból kell, hogy kilógjon a zsebedből, akkor aliexpress, szűrő 10 dollárra állítva és az első feljövő rescue knife buy és kész. A Vic Rescue Tool csak 30 körül van, ráadásul 2006-ban az év kése volt és örök élet. Évek óta nyüstölök egyet, a mindennapok során többször is bizonyította hogy hasznos szerszám és semmi baja. Hát nem megéri...? :-))
2018. júl. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!