Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hogy lehetne elérni, hogy...

Hogy lehetne elérni, hogy begipszeljék a lábam? Mit javasoltok, tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam giszben, nagyon szeretném kipróbálni. Hogy lehetne elérni, hogy begipszeljék, úgy, hogy nincsen sérülés, vagy csak valami minimális? Pl aki járatos ilyen téren, vagy gipszelőben dolgozik, tudna ebben segíteni? Hogyan tudnám begipszeltetni a lábam?


Olyan válaszokra, hogy "majd én szívesen széttöröm a lábad szilánkosra" vagy "beteg vagy, menj pszichiátriára" nem vagyok kíváncsi.


2018. szept. 26. 20:52
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nem igazán javaslom, bár attól függ mennyi időre.

1 napra talán megéri, többre nem, elmerevednek az izmaid, ínszalagok, aztán meg küzdhetsz a helyrehozatalával.

2018. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akár egy napra is megfelelne
2018. szept. 26. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
törd el... csak úgy nem fogja begipszelni a lábad senki, mivel nem kevés pénzbe kerül, az aberrációid nem fogja fizetni az állam.
2018. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem játék. Próbálj ki valami kivitelezhetőbb dolgot.

A bajt meg ne akard bevonzani, mert még megtörténhet!

2018. szept. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!