Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nemtud nekem segíteni valaki,...

GyBlanka54 kérdése:

Nemtud nekem segíteni valaki, hogy mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Szeptember 19óta hétfőnkén és szerdánként boxedzésre szoktam járni. Kedd esteóta fáj a cuklóm, nincs feldagadva, sosem volt semmi baja, szerdán csütörtökön elkezdett a másik csuklóm is fájni, majd pénteken a bal karomon fájni kezdett a könyököm és a vállam is.A könyököm és a csuklóim szoktak ropogni,néha a fájdalom ami a kezeimben van lehat az ujjaimra is és egy teli bögrét sem bírok el,nem egyfolytába fáj,a könyökömnél egy tenyérnyi vastag csíkban,alatta és felette fáj,a vállamnál a nyakamtól lefele egy vastag csíkban fáj.A bal karom sokkal gyengébb a jobbnál, szinre semmit sem bírok el vele.Nem egyfolytába fáj,hanem egyszer fáj,abbamarad és spontán csak úgy elkezd megint fájni.Lány vagyok, túlsúllyal és hormon zavarral,lehetséges,hogy cukor beteg leszek,ezért áttértem a glutén,a cukor és a laktóz mentes életmódra.

2018. okt. 7. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajod, hogy nem mentél orvoshoz
2018. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:

Megterhelted az ízületeidet. Orvoshoz kellene menned, hogy megmutasd neki. Házilag annyit tudsz tenni, hogy borogatod, veszel valamilyen kenőcsöt és azzal kenegeted.

Ha elhanyagolod, könnyen kialakulhat ínhüvelygyulladás, ami pláne nem jó dolog. Szólj az edzőnek, hogy mi az ábra.

Csak úgy, saját magadtól szerintem ne térj át semmilyen "mentes" diétára, ezt is meg kellene beszélned orvossal.

2018. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kivizsgáltatod magad az ortopédián, már fogod is tudni. Így csak tippelgetni lehet.

A másik pedig: próbálj normálisan táplálkozni, ne mindenféle hülyeséggel és a hhiochhondriád is elmúlik.

2018. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hipochondriád
2018. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#2 #3 #4 válaszoló köszönöm a válaszaiokat.Megteszek mindent, hogy ne legyen nagyobb bajom, de de a diéta nem az én ötletem volt, az orvos os tudróla. Nekem sem tetszik.
2018. okt. 8. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!