Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódásom lehet?

Agyrázkódásom lehet?

Figyelt kérdés

Hétfőn délután eléggé bevertem a fejem, azóta is fáj a fejem, azt hittem hogy csak az időjárástól, de a gyógyszerektől sem múlik. Kicsit hányingerem is van, étvágytalan vagyok, álmos és olyan furán látok.


Ahol bevertem kicsit érzékeny külsőleg, de nem vérzett.


Tudok dolgozni, tegnap edzeni is voltam (bár nem esett túl jól, az egyensúllyal is volt kis problémám).


Nem tudom, hogy csak az időjárás változástól vagyok ilyen furán vagy a hétfői kis balesettől...


2019. febr. 20. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos inkább a balesettől lehetsz ilyen. Sürgősen el kell menned fejsérülés végett a traumatológiára. Fognak MRI vizsgálatot végezni, mert ez nagyon veszélyes. Most azonnal indulj is el. Ezek nem jó jelek amiket leírtál.
2019. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!