Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra menjek...

Ínhüvelygyulladásra menjek bele a gipszelesbe? Segíteni fog?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam orvosnál. Már 3 honapja szenvedek vele, az injekciózason, lampazas, gyógyszer stb mind túl vagyok.

Egy hete az orvos befaslizott ujjakkal együtt konyekig és fel is kötöttek a karom.

Ma megyek kontrollra de faj nagyon. A doki azt mondta ha nem jobb akkor be kell gipszelni.

Mennyi ideig kell gipszben lenni? És az ujjaimat is gipszbe fogjak tenni?

Most táppénzen vagyok már egy hete mert így felkotott kézzel nem tudok dolgozni. Amíg gipszben leszek addig se tudok majd dolgozni?

Nagyon rossz a gipszeles? Biztos segít a kezemen?



2019. márc. 7. 11:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen gyógyszert rendszeresen? Egyébként van levehető gipsz is, az valamivel jobb.
2019. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Szia, mi lett végül?
2019. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Be kellett gipszelni. 1,5 hónapig lesz rajtam. Addig nem tudok dolgozni sem. A kérdés, hogy segít e..
2019. márc. 11. 07:22
 4/30 anonim ***** válasza:
Eddig az itt olvasott tapasztalatok alapján ha valóban meg akar gyógyulni valaki, aki hasonló problémával küzd, akkor sajnos csak a magánorvos a járható út. Máshol mindent ráfognak az ínhüvelygyulladára és giszelnek, a végeredmény pedig kérdéses. Gipszben nem fáj, de amint leveszik, ismét fájni fog. Kívánom, hogy nálad azért ne legyen így!
2019. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
És hogy van begipszelve? Nekem is hasonló a gondom, azért érdeklődőm :(
2019. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Maganba járok hozza, Csak a gipszelesre kellett a kórházba mennem.

Konyekig gipszeltek ujjakkal együtt.

2019. márc. 11. 20:34
 7/30 anonim válasza:
Nem jó hír :/
2019. márc. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Azért kell így gipszelni higy abszolút ne tudjam használni. Fel van kötve, ajánlottak, hogy így hordjam.

Egyébként csak végső esetben teszik gipszbe.

A gipszeloben pont egy Ínhüvelygyulladásos volt, akinek már száradt s gipsze, de neki mindkét karját érintette és egyszerre mindkettőt begipszeltek neki, ujjait is konyekig. Miután már én is gipszben voltam jött az orvos és neki mindkettőt a nyakába kötötte, 2 hónapra kapta..

2019. márc. 12. 10:15
 9/30 anonim válasza:
Jézusom, szerencsétlen. Nekem a csuklóm és a könyökömben van, remélem megúszom.
2019. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Remélem, meggyógyulsz.

Szerencsétlen sorstársad ki volt? Nála nem tudtak volna várni az egyik kézzel, amíg a másik rendbe jön? Hogy mehet így suliba vagy dolgozni?

2019. márc. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!