Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvelygyulladásra menjek...

Ínhüvelygyulladásra menjek bele a gipszelesbe? Segíteni fog?

Figyelt kérdés

Egy hete voltam orvosnál. Már 3 honapja szenvedek vele, az injekciózason, lampazas, gyógyszer stb mind túl vagyok.

Egy hete az orvos befaslizott ujjakkal együtt konyekig és fel is kötöttek a karom.

Ma megyek kontrollra de faj nagyon. A doki azt mondta ha nem jobb akkor be kell gipszelni.

Mennyi ideig kell gipszben lenni? És az ujjaimat is gipszbe fogjak tenni?

Most táppénzen vagyok már egy hete mert így felkotott kézzel nem tudok dolgozni. Amíg gipszben leszek addig se tudok majd dolgozni?

Nagyon rossz a gipszeles? Biztos segít a kezemen?



2019. márc. 7. 11:33
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Én az előző vagyok, voltam ma kontrollon és engem is gipszeltek :/
2019. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szegény utolsó! Akkor téged vállig?
2019. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Igen.. Az egész jobb kezem, még a harisnyám is szenvedés volt egyedül leküzdeni itthon. Nehéz 2 hét lesz
2019. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Felment a gyulladás a könyökömbe is, most voltam maganban az orvosomnal. A maganrendelesen gipszbe nem tud tenni, befaslizta a karom vallig. Délután mennem kell be hozza a kórházba és tesznek is vallig gipszbe, a másik csuklom is kezd fájni most az egykezes terheléstől. Azt mondta gondolkodjak délutánig, tett ra egy rogzitot, de gipszelest javasol és szinten vallig.

Ilyen esetben be fognak fektetni? Nagyon nem szeretném ha mindkettőt vallig gipszbe tenne..így is nagyon felek mert konyekig meg elviselhető de vallig gipszben borzalmas lehet :(

2019. ápr. 1. 11:23
 15/30 A kérdező kommentje:

A másik Ínhüvelygyulladásos nem tudom ki volt a gipszeloben, nem ismerem. Par szót váltottam vele, neki is az az orvosa aki nekem.

Ő is muszajbol vállalta mindkét keze gipszeleset de neki már volt kétszer gipszben mindkettő csak előzőleg külön külön gipszelgettek neki így nem lett eredménye.

Nagyon be vagyok ijedve a két gipsztol.

2019. ápr. 1. 13:14
 16/30 anonim ***** válasza:
Jaj,én is valószínű 3 hete ezzel szenvedek,hüvelykujjam tövében fáj a csont vagy mi,a tenyerem felől! Ha behajlitom az ujjamat,néha kattog vagy mit csinál! Ortopédiára kell ezzel menni? Az az érdekes,hogy bal kéz,igazából a jobbal csinálok dolgokat,de a nadrágot alig tudom felhúzni,az biztos!
2019. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Hogy döntöttetek végül? Én biztos nem mennék bele mindkét kezem gipszelésébe
2019. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Az egyik kezemet vallig gipszbe tettek, a másikon egyelőre csak fasli van.
2019. ápr. 4. 14:09
 19/30 anonim válasza:
Akkor ott lehet megúszod?
2019. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Nem, ezt is konyekig gipszbe tették. Úgy nézek ki mint aki valami súlyos balesetet szenvedett. Nagyon szar főleg betartani hogy mindkettőt felkotve hordjam. A vállgipszet oké mert azt kényelmesebb is nyakba kötni de ezt a másikat ha felkotom akkor semmit nem tudok csinálni.

Egyébként ha nem javul 1,5 hónap múlva mikor veszik le a gipszeket akkor meg kell műteni.

2019. ápr. 10. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!