Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 15 éves srácnak ciki a szemüveg?

15 éves srácnak ciki a szemüveg?

Figyelt kérdés
Én cikinek érzem, nem tudnék az utcán szemüvegben járkálni, pedig kéne. Ti mit gondoltok erről?
2013. ápr. 4. 17:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Ha az osztályodban is azt mondták, hogy jól áll, akkor ettől sem kell tartanod.

Akkor hol a probléma? :)

2013. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Hát akkor éppen csak 5-6 gyerek volt jelen, a többi nem tudom mit szólna... Továbbra is önbizalomhiány miatt főképp. :/
2013. ápr. 8. 00:06
 23/54 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam, nem mindenkinek fog tetszeni, az biztos. De ez természetes. Az emberek ízlése nem egyforma.

Szerinted van olyan ember, aki képes mindenkinek megfelelni? Mert szerintem nincs. És neked sem kell. Tehát nem érdemes azon gondolkodnod, hogy ki mit szól majd.

2013. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ráveszem magam, aztán szólok az ősöknek, hogy csináltassunk. :) Köszi a biztatást! Felpontoztalak. :D
2013. ápr. 8. 00:19
 25/54 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2013. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

szia! én 16 éves lány vagyok. szerintem a szemüveg egyáltalán nem gáz:) sőt valakinek nagyon jól áll. csak válaszd ki a megfelelőt. és most elmondom h szerintem mi gáz: ha valaki hiú, és nem hordja, és hunyorog meg ilyenek.


amúgy nekem is van szemüvegem, nagyon rossz a szemem.. több is van, de sokszor hordok kontaktlencsét (amúgy nézz utána, nem olyan drága. nekem fél évre 15000 volt vagyis én azt hittem előtte hogy ennél drágább). és most csináltattam egy sztk-s szemüveget, az most nagyon divat, szóval azt is ajánlom. :)

sok sikert a válogatásban:)

2013. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Nekem a napom hunyorgásból áll, igazából 2 méterig ellátok, utána homály. Hát ez suliban megnehezíti a dolgomat, de elboldogulok. :D Nem tudom ez kb - hányas lehet. Igazából találtam egy jó keretet, ami nekem tetszik, bár nem tudom élőben hogy állhat. Neked hányas a szemed? :)
2013. ápr. 8. 23:08
 28/54 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, nekem -4, és -4,25.

nem vészes, de szemüveg nélkül nem boldogulok. :D küldesz egy linket hogy milyent szeretnél?

2013. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Hát most már semmilyet. Próbáltam beszámolni egy-egy jobb haveromnak róla, de ők el is vették ettől a kedvemet. Úgyhogy marad a hiúság szerintem.
2013. ápr. 10. 21:58
 30/54 anonim ***** válasza:

9.válaszoló vagyok. Tornáztathatod szemeidet (akár bármelyik csajon) reggeltől estig, nem lesz jobb tőle. Magad is beismerted, hogy nem látsz messzire rendesen, mégsem teszel ellene. Ha a haverjaid véleménye fontosabb az egészségednél, az téged minősít. Még szerencse nem cukorbeteg vagy, mert akkor még nagyobb dilemma előtt állnál. Ciki-e magadat mindennap (akár többször) injekciózni, böködni magadat cukormérés miatt? Mi lenne, ha a haverok szerint tök gáz? (Megmondom: Ha nem injekcióznád magadat, akkor jó eséllyel komába esel)Pláné ha hozzávesszük, hogy nem mennél el velük bulizni, mert akkor a föld alá süllyednél szégyenedben. Ugyanis rövidet nem ihatnál, sörből is keveset és csak alkoholmeneteset, borból csak egy pohárral és kizárólag szárazat. Persze csak az egyiket lehet, nem mindkettőt.Na mit szólsz ? Direkt olyan példát hoztam fel, hogy értsd mire akarod kilyukadni. A te egészségedért senki nem fog aggódni szüleidet leszámítva! Nem divatból kellene szemüveget hordanod,hanem muszájból.

Lézeres szemműtét te esetedben nem jöhet szóba, mert még nem vagy 18.

Ha lehetne is sok pénz lenne, jelenleg 150 ezer körül van egy szem műtéte.

2013. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!