Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes lenne már orvoshoz...

Érdemes lenne már orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Múlt héten kedden rendeltem egy csirkemájas pizzát. Felét ettem csak meg. Másnap rossz volt a közérzetem. Utánalévő nap szintúgy, és enyhébb hasmenés is kísérte. Aztán jött pár komolyabb hasmenéses nap. (7-10szeri wczés egy nap) 3 napja ez alábbhagyott és napi 2-3szor wczek de még mindig híg a székletem. Próbálkoztam imodiummal, iszom a normafloret de eddig ennyi a javulás.

2019. aug. 6. 10:13
 1/2 anonim válasza:
Pár éve megettem egy szagos csirkemellet, ami sokáig állt a hűtőben. Következő 4-5 napban 39 fokos láz, 10 percenkénti vizes hasmenés, szédülés,hidegrázás. Én Normafloret szedtem és széntablettát. A széntabletta elvileg összegyűjti a méreganyagokat és segít a kiürítésükben. Hasfogót nem szabad bevenni, hagy ürüljön ki a vírus v. baktérium. Arra figyelj, hogy sokat igyál és egyél sós ételekből kevéskét (pl. sós főtt krumpli, ropi). Pár nap alatt nálam így elmúlt.
2019. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam szerencsére láz nem jelentkezett csak étvágytalanság. De napok óta az se már.
2019. aug. 6. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!