Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valóban természetes dolognak...

Valóban természetes dolognak számít, hogy a fiúk kicsit megemberesedjenek gimiben?

Figyelt kérdés

Most, h nyáron sokat mentünk a haverokkal strandra gondolkodtam el ezen. Azt vettem észre h sok évfolyam és osztálytársam felszedett magára több kevesebb kilót, de azok közül is akik sokat sportoltak gimi előtt. Haverjaim között is van akiről nem mondanád meg h kosarazott.

De amikor ilyesmi téma feljön akkor, mindig olyasmik hangzanak el, hogy a gimi erről szól, gimiben érik az ember, meg hogy megemberesedik.

Ez tényleg így van? Máshol is vagy csak nálunk mondanak ilyeneket?



2019. aug. 12. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhíztak vagy megemberesedtek? Nem mindegy. Az elhízás semmiképp nem jó.
2019. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát van aki vállasodott is, de sokan csak simán pocakot eresztettek.
2019. aug. 12. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megemberesedés későbbi korra jellemző, gimiben még nem, pocakosodni ebben a korban elég fura. Talán keveset mozognak, sport helyett netezés megy.
2019. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
szerintem van benne igazság. én is ezt figyeltem meg az osztálytársaimon hogy a három évvel ezelőtti énjükhoz képest nagyon sokat "emberesedtek". a változás nyilván nem csak izom hanem zsír formájában is látszik. (ez alól természetesen én sem vagyok kivétel :D ) Egyébként szerintem egy kis has még jól is áll egy fiúnak.
2019. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, sokan abbahagyþák a sportot amit mondjuk általánosban csináltak. Meg pl van h suli után elmegyünk kajálni meg ilyenek. Meg hamarabb megyünk sörözni mint mondjuk focizni.

Talán ezért is híztam én is kicsit

2019. aug. 12. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy cikkben olvastam, hogy mivel nagyobb arányban vannak túlsúlyosak a mostani fiatalok között, így annyira nem érzik szégyellni valónak ha van rajtuk felesleg. Gondolom itt is erről van szó.
2019. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen. Én is azt vettem észre a fiamon és a barátain (most mennek majd negyedikbe) hogy bizony megvaskosodtak vagy kezdenek megvaskosodni. Szerintem nincs is ezzel baj, amíg jól érzik magukat. Majd ő megy újra sportolni ha szeretne.
2019. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!