Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindennapi kóla fogyasztás,...

Mindennapi kóla fogyasztás, milyen hatásai lesznek? (2liter) Természetes üdítő"recept"?

Figyelt kérdés

Cukormenteset szoktam inni.


Az aszpartámot leszámítva és a foszforsavat, milyen hatással van a szervezetre hosszútávon?

Fogakból a kalciumot a foszforsav hatására nagy mértékben oldja?

Akár a feltüntetett alapanyagok hatásai? ( pepsi lime/cherry)


Sokáig nem ittam,de naponta iszom és hamar elfogy a 2liter vagy 2,25l. Tudom,hogy nem egészséges megpróbálom "letenni",de sajnos szeretem.

Annyira talán nem tartozik ide,de egyébként ezt leszámítva egészségesen élek, függőségektől mentesen és sportolok.



Esetleg valamilyen alternatív természetes üdítőnek az elkészítéséhez van valakinek "receptje" amit szokott fogyasztani?


2019. jan. 29. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt vagy, igyál 1-2 kávét, így a koffeinelvonás nem nehezíti a dolgodat. Készíts otthon limonádét friss citromból, pl. eritrittel. Csináld egyre hígabbra, és válts fokozatosan tiszta vízre.
2019. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd idővel a májad, gyomrod feladja és kórházba kerülsz, mint haverom.
2019. febr. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!