Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem mozdul az Insumed...

Miért nem mozdul az Insumed diéta alatt a súlyom egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Insumed diéta nélkül is lehet fogyni. Tudom, hogyan kell. Tudom, tudom, tudom.......

A kérdésre főleg olyanoktól várom a választ, akik Insumed diétával fogynak.


50 kg túlsúlyom volt eredetileg, amiből saját magam leadtam 15 kg-t. Szakember által összeállított étrendem volt, és fogytam, viszont nagyon éhes voltam és kívántam mindent. Ennek ellenére néha előfordult, hogy sajtot vagy perecet nassoltam, de mégis haladtam a fogyással. A nasik után nem voltam éhes. Az étrendem dietetikus által volt összeállítva, tehát nem volt vele baj.


Aztán elkezdtem az Insumed-et, azt igérték, hogy nem leszek éhes és valóban! Már 4 hete csinálom és lement az első 2 héten 4,5 kg, viszont azóta semmi. Egyre inkább idegesít, hogy napról napra nem látok változást. Persze emellé a diéta mellé mozgok is, de kizártnak tartom hogy izom épülne ennyi.

Megmaradtak a nasijaim, a perec és a sajtok, talán ez lehet a baj? Beleírtam a kalóriakeretbe őket, és beleférnek, viszont ugye elvileg a szabály szerint két étkezés között tilos bármit is enni.


Ha esetleg a nasi elhagyása fontos lenne a fogyáshoz, akkor megpróbálom, viszont nehéz még azt is szoknom, hogy nem ehetem tele magam (binge eating disorderem van a dietetikus szerint).


2019. aug. 21. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
26%

"50 kg túlsúlyom volt eredetileg, amiből saját magam leadtam 15 kg-t..........Aztán elkezdtem az Insumed-et.........és lement az első 2 héten 4,5 kg, viszont azóta semmi."


Szamoljunk csak. 50 kg voltal, lement 15 kg, az annyi mint 35 kg. Ebbol adtal le tovabbi 4,5 kg-t.

Tehat most 30,5 kg vagy.


Es nem normalis. Surgosen fordulj pszichologushoz, hacsak nem vagy 8-10 eves es 130 centi.

2019. aug. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oooopsz.

Bocsanatot kerek, ostoba voltam.

Nem 50 kg voltal, hanem a tulsulyod volt ennyi.


BOCSANAT!!!!


A fogyokurakhoz a sajt es a feherlisztbol keszult etelek a hozzaadott cukorral nem igazan jok, fuggetlenul attol, hogy a kaloria-keretbe belefer-e.

Nasikent en sargarepat ragcsalok (tenyleg! Es imadom is), vagy eszem egy almat.

2019. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!