Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ismeritek ezt a port? Mik a...

Ismeritek ezt a port? Mik a tapasztalataitok? INSUMED

Figyelt kérdés
Egy éve derült ki, hogy alulműködik a pajzsmirigyem. Szedek gyógyszert, rengeteget sportolok, a nyaram is csak arról szólt, de már lassan az életem is, és emellett diétázom is, teljesen megváltozott az életmódom, mégsem sikerül a fogyás. Most ajánlották nekem az INSUMED rendszert. Nektek mi a véleményetek erről? Már teljesen el vagyok keseredve, semmi sem segít.

#diéta #fogyókúra #életmód #Insumed #fogyokúrás termék
2014. szept. 3. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Por? :D
2014. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy por állagú készítményt forgalmaznak, ami vízben oldódik, legalábbis nekem ezt mondták. Nem tudok erről a rendszerről semmit, pontosan azért kérdeztem róla.
2014. szept. 3. 17:55
 3/7 anonim válasza:
50%
Az gugli a barátod. Ha beírod a keresőbe, számtalan találatot kiad az INSUMED rendszerről. De egy tápszerről van szó, az a por. Én sajnos hasonló cipőben járok, mint te. Egy éve szedem a pm alulműködésre a gyógyszert, és még nem fogytam. Én még sem hiszek ezekben a csodás módszerekben. A túlsúly és gyógyíthatatlan betegségek jó táptalajt adnak, a csodatévő szerek árusításának. Ja, és nem kell bedőlni, ha sikerekről olvasol. Én személyesen ismerek olyan céget, akiknek a rokoni, baráti társasága írogatja a csodás gyógyulásról, fogyókúráról szóló történeteket. Az ismerősöm, aki a céget vezeti, óva intett mind ilyen szertől. Akik szeretnek a zavarosban halászni, azoknak remek alkalom a meggazdagodásra.
2014. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam utána, de kiváncsi voltam egy olyan ember véleményére,akinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban, mert a reklámokban elhitethetnek bármit... Akkor viszont nem tudom,mi lehet a megoldás. A problémám még az is,hogy a súlygyarapodás miatt az izületeim is begyulladtak.. Tehát ez is követeli nálam a fogyást. Lelkileg is bánt, mert világ életemben vékony voltam. Én egyébként tartottan mindig az ilyrn szerektől, de már olyan szinten vagyok,hogy bármit bevállalnék,viszont akkor ezt fölösleges.. Köszönöm a válaszod! :)
2014. szept. 4. 15:21
 5/7 anonim válasza:
100%
Én használtam/használom ezt a tápszert. :) Csak ajánlani tudom! Januárban kezdtem, és júniusig 25 kilót fogytam. :) Aztán egész nyáron szüneteltem, nem követtem semmilyen diétát, akkor ettem, mikor éhes voltam, és azt, amit akartam, mindezek ellenére csak 2,5 kiló vándorolt vissza rám. Tegnap kezdtem el újra, remélem most is ilyen eredményes leszek. :) Mindenképpen csak ajánlani tudom én is, hajrá! :)
2014. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Ugyan ez a problémám.. Edzés és diéta mellett sem segített semmi, ekkor ajánlották az Insumedet..5 hónap alatt majdnem 20 kg-ot fogytam a segítségével.:) Reggel "por", 4-5 óra múlva rendes ebéd (sok fehérje, kevés szénhidrát), aztán 4-5 óra múlva ismét "por". Persze mellette edzés,hogy a súlyvesztés után feszes legyen a bőr..és persze sok víz!! Sok sikert! :)
2015. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőim elkezdték, mert több ismerősük is fogyott vele sokat.Én nem merek belevágni, elég drága is..
2019. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!