Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kellene hánynom de nem megy....

Kellene hánynom de nem megy. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyébként is nagyon nehezen, vagyis szinte soha nem tudok hányni, legyen az akármilyen vírus miatt, érzem az ingert de nem tudok hányni. Most nagyon sokat ettem, 20 perce kínlódok, szétpukkan a hasam/gyomrom. Érzem hogy hányni kellene de nem megy. Egyszerűen annyi a kérdésem, hogy egyszeri alkalommal mi válhat be hánytatásra? Nem vagyok sem bulimias, sem anorexiás, felnőtt 31 éves nő vagyok, 2 gyerekkel, nincs testképzavarom, még mielőtt ilyennel támadnátok. Csak egyszerűen most olyan jól esett a kedvenc ételem, hogy közel ötszörös adagot ettem belőle, most meg fetrengek, mert hányni kéne de nem megy, az ujjamat próbáltam ledugni a torkomon, de csak öklendeztem, így nem ment. Férjem szerint hashajtó kellene, de valahogy most csak annyi tenne jót, hogy megszabaduljak a gyomortartalmamtól. Elnézést, hosszú lett, habár ezt is majdnem fél óráig kínlódtam megírni.
2019. aug. 24. 01:57
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Vegyél mély lélegzeteket a friss levegőn jópár percig, és el fog múlni. Ha van otthon szódabikarbóna, vegyél be 1 teáskanálnyit. Nincs semmi emésztést segítő gyógyszered otthon?
2019. aug. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem be szódabikarbónát de felpuffadtam tőle, majd kihívtuk a mentőket, ők megitattak majdnem egy liter meleg vízzel, adtak valami gyógyszert aztán kijött belőlem minden rásegítés nélkül. Annyit mondtak, hogy fennállhat az ételmérgezés gyanúja és ha nem leszek jobban menjek be a sürgősségire, szerencsére reggelre jobban lettem, csupán a fejem és a torkom fáj kicsit. Ez van, tanúlság legközelebbre, hogy nem kell annyit enni.
2019. aug. 24. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Többször nyomd le, erősebben
2019. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!