Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem olyan rég kezdtem el...

Nem olyan rég kezdtem el diétázni és kicsit bizonytalan vagyok, hogy most többet eszek a kelleténél vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés

Ez a mai napi étrendem:

Reggeli: 1 nagyobb szelet rozsos kenyér (kb. 50 g) megkenve 2 teáskanálnyi tejföllel és 4 szelet pulykamell sonka. A kenyeret félbevágtam azért 4 szelet. (Azért tejföllel kentem a kenyeret mert az avokádóm elfogyott és szárazon nem szeretem)

Tízórai: 1 alma

Ebéd: 4 db pufirizs + 3 szelet csirkemell sonka + zsírszegény natúr joghurt (150g)

Uzsonna: 1 alma

Vacsora: Párolt zöldség + 1 db pufirizs

1200 kalóriás diétán vagyok és minden nap edzek 1 órát.



2019. aug. 24. 16:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Számold ki ezek kb mennyi kalóriát tesznek ki és így megtudod az 1200-on belül vagy-e.ne felejts el arra is figyelni mit iszol hiszen rengeteg üdítőben rohadt sok kalória van. Sok sikert a diétához!
2019. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszok üdítőt, sőt egyenesen utálom az ilyen telecukrozott szarokat. Csak vizet iszok.
2019. aug. 25. 00:33
 3/3 anonim válasza:

Ezt az 1200 kalóriás csoda diétákat nem tudom mikor fogják elengedni az emberek. :D Nem tudom a magasságod és a jelenlegi testsúlyod sem, de biztos vagyok benne, hogy többet is ehetnél.


Ezzel többet ártasz mint gondolod.. Ha megfogadsz egy tanácsot, akkor vidd feljebb nyugodtan a kalóriát. Ez az 1200 kalória esetleg akkor elég, ha kb. 130 cm vagy és mellé 35kg...

2021. okt. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!