Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 52 kg egészséges egy 163 cm...

52 kg egészséges egy 163 cm magas 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Szüleim szerint túl sovány vagyok, de kereszt szüleim szerint pont jó súlyban vagyok. A szüleim elég sűrűn bántanak mert nem eszek és emiatt kényelmetlenül is érzem magam.


Halgassak a kereszt szüleimre vagy szegyjek fel pár kilót?



2019. aug. 27. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedj fel pár kilót viszont ne zsírt, hanem izmot. Az egészséges és még jól is néz ki :)
2019. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem eszel? Egyébként szerintem pont jó, de ha még felszedsz pár kilót, az is teljesen jó.
2019. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2


Naponta eszek esteleg 2 meleg szendvicset, bagy egy tányér levest. Régebben voltak probélmáim és éheztettem magam. Már kezdek kilábalni belőle, de a szüleim folyton csak lehordanak. Ami egyáltalán nem segít mert bármikor visszaeshetek. Amúgy elégé érdekesnek tartom hogy amikor egy nap nem ettem többet egy almánál és még vagdostam is magam nem szóltak semmit, de amikor végre megpróbálok erőt venni magamon csak bántanak.

2019. aug. 28. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne szedned még ugy hármat, az jobb lenne de egyébként az se baj ha most nem érzed ugy magad csak ötven alá ne kerülj soha
2019. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen érzés, amikor a szüleid cseszegetnek. Ne foglalkozz vele, örülök, hogy jobban vagy, és sok sikert.
2019. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod szerintem jó, de ha egészséges szeretnél lenni, egyél többet, normális ételeket, változatosan. Az se baj, ha pár kilóval több leszel. Én 163 cm magassággal 48-50 kg voltam tiniként, most felnőttként 53-55 körül (kicsit több izommal), nekem kb. ez az ideális súlyom.
2019. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!