Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj ha soha nem vagyok...

Az baj ha soha nem vagyok éhes? Mit csináljak ezzel? Én tehetek róla?

Figyelt kérdés

Suliba soha nem eszem meg a kajat es muszaj kidobnom mert ha haza viszem anyam megöl hogy miert nem ettem. Es mikor haza erek 3 körül akkor szoktam enni és még este 6felé.

Nem is tudok az ételre gondolni.Sokat fogytam most de ezt nem direkt csinalom

17L


2019. szept. 11. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig ettél, most meg nem , akkor baj. Lehet beteg vagy.
2019. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Vérképet nézess, lehet hiánybetegség vagy gyomorsav probléma. Nekem volt ilyen problémám, egyszerűen nem éreztem éhséget, nem kívántam az ételt. Kiderült hogy kevés a gyomorsavam.
2019. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, amit előttem írtam. Ha ezek megvannak, sok b vitamint szedj, attól aztán jó étvágyad lesz!
2019. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sovány vagy és így tovább fogysz, akkor baj. Ha még nem vagy sovány, akkor is lehet baj abból, ha nem eszel eleget, tápanyag- és vitaminhiány, illetve ezek következményei. Pl. hajhullás, fogak elromlása, hormonproblémák, izmok leépülése.

Kipróbálhatnád, hogy reggelente megiszol egy bögre gyógyteát, gyömbért főleg javaslom. Vagy legalább egy pohár 100%-os gyümölcslevet. Ezek segíthetnek, hogy az iskolában kellőképpen éhes legyél.

Vitamin- és vashiány is lehet az étvágytalanság hátterében, a vasat vérvétellel meg lehet nézni, szükség esetén pótolni. B-vitamint is nyugodtan szedhetnél (komplexet), esetleg még cinket.

Addig is, a kajádat ne dobd ki. Nem tudnád valakinek odaadni, aki örülne neki?

2019. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy emésztési probléma, székrekedés pl., ha nincs naponta székleted, valamit a gyomorsavhiány is okozhatja.
2019. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább adtad volna oda valakinek, minek kidobni... 😢
2021. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!