Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez szerencsés "genetika" vagy...

Ez szerencsés "genetika" vagy teljesen normális fogyás?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 85 kg a normál súlyom amikor nincs rajtam felesleg.

A reggelim mindig pékáru, ebéd az kínai,meki,tészta,pizza hétvégén normális, főtt kaják.Estére szintén pékáru,kakaó, túrórudi.

Így 1 év alatt felszaladt a súlyom 94 kilóra.

Ez már elkezdett zavarni így 1 hónapja elkezdtem konditerembe járni (heti 4x 1 óra) áttértem a puffaszott rizs,sonka és egy kis majonéz reggelire.

Az ebédelési szokásaimon nem változtattam, az maradt a kínai,meki,tészta,pizza és a hétvégi házi koszt.

Vacsorára szintén puffasztott rizs, néha kakaó.

Így egy hónap alatt 90 kilóra fogytam, és folyamatosan megy le.

Reggel 7-kor reggelizek, munka közben a pékáru után úgy 11 óra körül kezdtem éhes lenni, a puffasztott rizs hatására már rendszerint 9 körül éhes vagyok, de nem szoktam ebédig enni.

Nagyjából ennyi a szenvedés része, hogy 2-3 órán át korog a gyomrom az ebéddel meg bőven kihúzom vacsoráig éhségérzet nélkül.

Igazából elégedett vagyok mert 1 év alatt a hizlaló kajáktól 9 kilót nőtt a súlyom, egy minimális változtatással viszont 1 hónap alatt lement 4, de minden ismerősöm azt mondja,hogy mennyire szerencsés vagyok hogy ilyen gyorsan tudok fogyni.


2019. szept. 14. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Aki tényleg elszánt, az 1 hét alatt 1 kilót szokott leadni. Vannak, akik azt mondják, hogy ez túlzás. Minél nehezebb valaki, annál könnyebben mennek le kezdetben a kilók. Az utolsó pár kilóval szokott megszenvedni az ember.
2019. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!