Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? (képek lent) 18F

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. szept. 21. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Én szerintem nem. Jobban szeretem az olyan pasikat akiken van egy kis felesleg. Valahogy nem jönnek be a sovány kint a bordája pasik.
2019. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

A 43 éves férjem csinosabb te.

Van rajtad felesleg rendesen.Ahhoz,hogy 23 éves korodig ne legyen rajtad még +15-20 kiló,ahhoz el kéne kezdened mozogni. Látszik, hogy nincs rajtad izom,életedbe egyszer nem fárasztottad meg le magad.

2019. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Cseppet ha el kezdesz sportolni, edzeni akkor a nők tökéletes férfia leszel.
2019. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Hát igen. Bocsi ez az igazság. 40 felettinek néz ki a tested a rosszabbik fajtából, nem gondolnám hogy korombeli vagy. 17l

(Bocsi tenyleg nem megbantani akarlak, en is kover voltam regen, de nem megsertodni kell hanem tenni ellene!)

2019. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Azért van beled rendesen.
2019. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építőjellegű negatív kritikákat!! :)


Magam is úgy gondolom, hogy sok felesleg van rajtam, de nem fogok változtatni rajta. Akinek nem tetszik, az ne nézzen rám. Senki sem tökéletes. :D


Utolsó kommentáló: :DDD

Ez igazán lényegre törő, hasznos kritika, tele volt szeretettel és egyértelmű válasz. :-)

Szerintem a 10-12 kg súlyfelesleg még mindig jobb, mint az ellenkezője: egy anorexiás csonthalmaz testalkata.


OK, azt elismerem, hogy van rajtam súlyfelesleg. De voltam már ennél sokkal de sokkal kövérebb is, amikor 25 kg súlyfelesleg volt rajtam (14 évesen)

Nem szeretnék a "nők férfija" lenni. Különben is minden lánynak más a férfi ideálja, valakinek a kigyúrt, kockahas tetszik, valakiknek meg teljesen más...

A "tökéletes férfi" nincs, senki se az és senki se lesz.


A megosztó személyiségemmel vagyok teljes ember.

2019. szept. 21. 10:30
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Megosztó személyiség? Beszélt itt bárki is a személyisegedről? :)
2019. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyáltalán tudod mi az a megosztó személyiség??
2019. szept. 21. 10:43
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Igen, akinek a személyisége megosztó és nem a testalkata.
2019. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Számold ki a BMI-det.

[link]

ha 25 alatt van, akkor jó. 25-30 között túlsúly, 30 felett elhízás. Ez ennyire egyszerű.

2019. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!