Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keveset eszek? Baj lenne a...

Keveset eszek? Baj lenne a táplálkozásommal?

Figyelt kérdés

Kiskoromba annyit ettem hogy a családom nem győzött kaját rakni elém, most meg ilyen napi 500-800 kalóriánál többet nem vagyok képes megenni. Mielőtt bárki azt hinné, nem vagyok sovány. 172 cm vagyok 55-56 kgval. Edzeni is sokszor szoktam, és nem szoktam rosszul lenni.

De mindenhol azt olvasom és mindenki azt mondja hogy ez nem egézséges meg hogy többet kell ennem.

Tényleg nem egézséges?


16/L


2019. szept. 21. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ettél tegnap, és mennyit?
2019. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
500-800 kcal azért kevéske. Szerintem a 800-1000, talán 1000-1200 sokkal ideálisabb lenne, főleg ha végzel valami mozgást is.
2019. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy nap általában kétszer eszek. Reggel egy gyrost szoktam általában suli előtt, meg itthon ami éppen van ebédre. Dw csak egy kicsit
2019. szept. 21. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Ehetnél többet ebédre, vacsorára 1-2 szelet kenyeret, sonkával, sajttal, mellé zöldséget. Nasinak gyümölcs, olajos magvak, joghurt.

Ahhoz, hogy tartsd a súlyod 2000 kcal kellene, tehát az 500 kcal az éhenhalás ellen elég. Azért ez beláthatod, hogy nem egészséges. Elmaradhat a menstruációd, kihullhat a hajad, elájulhatsz, stb.; hosszú távon pedig a szerveid is károsodnak.

2019. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!