Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel támasztanátok alá, hogy...

Mivel támasztanátok alá, hogy egészségesebb sokszor keveset enni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmivel, nem vagyok dietetikus. Olvass utána.
2019. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Semmivel. Ezt nem lehet alátámaszatni, mert nem igaz
2019. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem jobb, mert nem leszek nagyon éhes, és nem zabálok be. Meg persze az se jó, ha egész nap túl alacsonyan van a vércukor, én akkor gyenge vagyok.
2019. júl. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Semmivel, hülyeség. Ahányszor eszel, annyiszor dobja meg a kaja a vércukrot és az inzulinszintet, ami hízásra hajlamos embereknek nem jó....
2019. júl. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4: Az a hülyeség, amit te írsz. Az jó, ha pl. kétszer eszik valaki sokat és akkor nagyon megdobja? De az nem jó, ha pl. négyszer eszik kevesebbet és akkor annyira nem dobja meg?

Egyébként akinek nincs baja a cukrával, annak semmi baja nem lesz attól, hogy étkezés után felmegy kicsit, visszaáll. Ez a természetes folyamata.

2019. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen Mondays, hogz John kicsit ehesnek maradni, de hosszutavoj men tudom milyen, minnel to get job at eszel elvileg annal jobb.
2019. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi a szotaram..:D
2019. júl. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan írd már át a válaszodat magyarra, mert a szótár javításokkal értelmezhetetlen.
2019. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo neha kicsit ehesnek lenni, bar en annyit eszek amennyit birok..
2019. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!