Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit hízhatok 2 pizzától?

Mennyit hízhatok 2 pizzától?

Figyelt kérdés
A hétvégén megettem 2 db pizzát egy nap alatt 32 centiset, nem egy időben a kettőt, 2 étkezés volt a másodiknál már rosszul voltam, de leküzdöttem, viszont sportolok is így alapjáraton sokat eszek (pl egy evésre 70g rizs meg 300 gramm csirke/marha + zöldség stb) a mérleg 3 kilóval többet mutatott ezután majdnem 4-el, utána olvasgattam mivel nekem ugye ez az egészségetelen életmód nem mindennapos hanem 2 hetente 1x fordul elő akkor sem ilyen durván általában a csaló kajám egy hamburger szokott lenni, most kivételt tettem és több volt a csaló kaja, így kicsit aggódok, hogy az egész heti munkám a csődbe ment. Nyilván utólag bán meg az ember, de ez nem sok hízás mármint nagyjából csak "vizet" vittem be? mármint nem szedtem fel 3 kg zsírt ezzel a 2 pizzával úgyértem ezt. Köszönöm a válaszokat előre is.

2019. szept. 30. 12:32
 1/4 BRUTAL TV ***** válasza:
Nyugi ki szarod
2019. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamennyit, azt mondod lemozgod. Inkább az itt a kérdés, hogy miért okoz örömöt, ha rosszullétig zabálod magad! Lehet, hogy nem eszel eleget a normál napokon.
2019. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 inkább a "szemét" kajáknak az ízvilága hiányzik, mert azért a csirke/marha rizs + zöldség non-stop unalmas azért. meg tojás stb.
2019. szept. 30. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell natúran enni. +20-30 kcal simán belefér. Egy kis paszírozott paradicsom oregánóval szósznak; hagyma, fokhagyma mártásnak, sokféle fűszer. A rízsbe szintén pirított hagymafélék, medvehagyma, spenót, bazsalikom belekeverve.

Lehet ízes a csike/rízs is!

2019. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!