Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is van így az étkezéssel,...

Más is van így az étkezéssel, étellel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

27/f imádok enni. egy nap eszek legalább 4-5x és mindig más kerül az asztalhoz (hús,tészta,zöldség legyen az bármi kivéve gyüm9lcs , na jó talán a banán az oké) kajálások közt megy a nasi is ( csoki vagy csipsz vagy jégkrém . mindegy csak finom legyen és essen jól) vannak napok amikor nem eszek annyit, de lehet ez kissé gáznak hangzik. elég sokat gondolok az ételre, étkezésre. ha hazalátogatok 1 hétre anyuékhoz akkor meghívom őket kajálni, mert ha többen eszünk úgy még jobban esik, a barátnőmet is folyton lekenyerezem kajával, nasival aminek nagyon örül mindig, és én is.

ma is olyan jót ettem marha pörkölt csípős csalamádéval délelőtt meg kolbászt sütöttem azt ettem uborkával és paprikával, az előbb meg jégkrémet . estére meg még van brokkolis csirke. nyamm. remélem nem betegség, hogy ennyit eszek és gondolok a kajára (nem többet mint emberekre amúgy :D) a súlyom 95 kiló 189 centihez és edzek is de "csak" hobbiszerűen


2019. okt. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajrá, előre a 145 kilóért.
2019. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Az nem baj, ha szeretsz enni. Ekkora embernek kell a kalória. Kérdés, hogy a többlet súlyod a háj vagy az izomzat miatt jelentkezik-e. Ha előbbi, akkor jobban járnál, ha visszafognád a nasikat.
2019. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!