Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot a kérni...

Szeretnék tanácsot a kérni ezzel az étkezéssel kapcsolatban:?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva lesz egy tábor, ahova megyek, és szeretnék normálisan kinézni, de a jelenlegi állapotom nem olyan amit szeretnék.Lassan 9 hónapja kondizok, és 2,5 hónapja kalóriadeficitet tartok, fogytam kb 7 kilót a 2,5 hónap alatt.Viszont maradt még 1 hónapom, hogy elérjem a célom, és szeretnék mindent megtenni ennek érdekében.Kitaláltam, hogy naponta nem eszek semmilyen komoly ételt, főleg gyümölcsöt, mondjuk almát, naponta többször (3-4) plusz mellette iszok minden egy fehérje shake-t, hogy az izom ne vesszen el.Heti 3x súlyzós edzést végzek, néha pedig a pihenő napokon 1 órát taposógépezek, hogy kalóriát égessek el.Szeretnék gyorsan sok súlyt veszteni, mivel odafigyelek arra hogy mit eszek, nem fogom olyan gyorsan visszahízni(remélem). Én most tanácsokat szerenték kérni, hogyan tudnék 1 hónap alatt komolyabb súlytól megszabadulni, sok izomvesztés nélkül. Bármire hajlandó vagyok, természetes előtte azért utána fogok nézni, de szeretném hogyha valaki segítene. Előre is köszönök mindent!

2018. máj. 29. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha koplalsz és alig eszel fehérjét, ráadásul edzel is, akkor ugyancsak vesztesz izmot, ez garantált.

Miért pont cukorral akarsz fogyni, ha számítanak az izmaid? 1, sőt 2 fehérjeturmix vajmi kevés naponta, rendes, fehérjedús ételek is kellenek. S persze elég kalória.


Úgyse bírnád az edzést evés nélkül.


1 hónap nem is olyan kevés, pár kiló lemehet, több nem reális, nem egészséges.

2018. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ez gyökérség ne csináld. Ha ezt csinálod olyan brutális izom katabolizmus indul be a szervezetedben, hogy az eddig kialakult izomképed is látványosan visszafejlődik majd. Ha tényleg mindent megtennél akkor ha eddig működött az étrended kövesd azt de a fokozatosan csökkentsd benne a szénhidrát mennyiséget. Heti 3x intenzív kardió, 2x aerob edzés, természetesen a súlyzós edzés mellett. Minimalizáld a só beviteledet, igyál napi legalább 3-4 liter vizet. Ha bírod szedj valamilyen termogén zsírégetőt és glutamint. Edzés után pedig igyál Tejsavó fehérje hidrolizátumot de ízesítetlent.
2018. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség.

Ha eddig normálisan tudtál fogyni, akkor most miért váltanál koplalásra?

Így is sokat fogytál már. Úgyhogy ennél kevesebbet ne egyél. Folytasd és mennek le majd tovább a kilók is.

2018. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy ahogy van, jó nagy hülyeség.
2018. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne! Illetve, ha ragaszkodsz hozzá, próbáld ki, de nagyon megbánnád később. Rövidtávon nagyon hatásos, de se nem tartós, se nem egészséges. Ne most ronts el mindent, amit eddig felépítettél.


Lehet, hogy bunkón hangzik, de hamarabb kellett volna gondolkoznod. Mostmár ne egy hónap alatt akard megváltani a világot. Annyi idő alatt kb 4 kg a reális, ideális súlyveszteség.

2018. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Átgondoltam, most megpróbálom azt, hogy többször eszek, de tényleg keveset.Nem eszek fehér kenyeret, csak víz, és sok aerob mozgás.Jún 7-ig van időm, lesz ami lesz, én megteszek mindent.Sok helyen olvastam, hogy a sokszor keveset nagyon hatásos tud lenni, remélem nekem is menni fog.Nagyon köszönöm mindenki válaszát, ment a zöld kéz!:D
2018. jún. 1. 12:49
 7/7 AnnaLenke válasza:
Elég hatékonynak tűnik, amit írtál. Az egyik rokonom most fogyott le egy étrendhelyettesítő porral, Nupo a neve. Azt mesélte, hogy egy hónap alatt lement róla 8 kiló. Ez nem fehérjepor, tényleg minden tápanyagot tartalmaz amire szükséged van és fogyókúrás. Mostanában láttam Nupo hirdetést is, ha jól látom ár itthon is lehet kapni.
2018. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!