Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj ha nem eszek főtt ételt?

Az baj ha nem eszek főtt ételt?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok

Anyukám nem annyira tud főzni és én nem szeretem amiket főz. Húst is utalom.

Lenne pár kaja amit megennek szívesen de ő nem csinálja meg mert azt nem szereti.. Hát akkor nem eszek főtt kaját nekem nincs időm főzőcskezni 4 kor érek haza suliból majdnem mindennap és még tanulnom is kell


2019. okt. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit és mennyit eszel.
2019. okt. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nem eszel főtt ételt, csak rontani fogja a hangulatodat és a közérzetedet. Főzz valami egyszerűt, például zöldséget virslivel, vagy mélyhűtött gombócot. Arra nem kell annyira odafigyelni, csak ha idő van, addig tanulhatsz valami egyszerűbbet.

Nincs ingyen ebéd az iskolában?

2019. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# nem szeretek suliba enni és nem is főznek jól ott sem
2019. okt. 9. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Fél óra alatt össze lehet ütni valami finomságot.

Főzz tojást vízben, ha a szenyákat szereted, akkor vágd bele a főtt tojást, bele jo sok zöldség, kis majonéz/ketchup, vagy amihez gusztusod van, és tádá. Utána ezt rakd be a pirítóba, és kész.


Vagy főzök tésztát, hozzá paradicsom szószt, vagy tejszínes szószt kész. Azért nem kell a főzést túlmisztifikálni.

2019. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!