Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene még tennem? Vagy...

Mit kellene még tennem? Vagy hogy? .16 éves lány vagyok és fogyni szeretnék, mert felszedtem jó pár kilót. Eddig 165 cm és 57 kiló voltam most már 64 kiló vagyok.

Figyelt kérdés
Anno 5 éve 15 kilótól szabadultam meg diétával amit 2 hónapja elkezdtem és még mindig semmi eredménye. Emellett a napi 1 óra torna mindig megvan és nem értem miért nem sikerül fogyni. Arra meg sajna nincs pénzem, hogy drága fogyókúrás kajákat vegyek/rendeljek. Szerintetek miért nem megy a fogyás? Azt is halottam, hogy az agyban dől el ez is mint minden és ha lélekben minden rendben van és elszánt vagy akkor sokkal jobban megy. nagyon elszánt voltam, kitartó és nem szenvedésnek éltem meg hanem egy pozitív dolognak, ami még egészséges is de siker nélkül már kezd alábbhagyni a lelkesedésem.Kérlek segítsetek.
2010. aug. 3. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy hülyeségnek hangzik a te korodban, de a kor is van, hogy "hátráltatja" a fogyást. Én pl. 5-6 éve kb. 48 kg-ot voltam. Azóta volt, hogy 60 is voltam, és hiába fogyózom ugyanúgy, mint anno (akkor kb. 20 kg-ot fogytam), soha nem tudtam ismét 48-ra lemenni. Max. 50-re. Pedig tényleg mindenben követtem az akkori étrendem, ugyanúgy mozogtam stb. Szóval lehet, hogy ez is szerepet játszik. De még tényleg ne add fel. El fog az indulni.
2010. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nah velem detto ugyanez a helyzet alakult ki-.-....en mar tudod mit csinalok ...semmit leszarom amikor fogyoztam mert visszahiztam kb 3 kg-t de ez a kontinens valtas miatt okozott lelki traumam valtotta ki xd...szal beijedtem...es 2 x annyi torna szinte full time-osan es 2x nagyobb odafigyeles a kajamra hogy mit eszem....mindezz semmit nem ert 3 honapig csinaltam....Es nemhogy fogytam volna vayg legalabb a sulyomat tartottam volna ezekkel...meg hiztam.....hat nah kocce nem....merges lettem es azota abbahagytam a dolgot...es leszarom....majd haz haa megyek magyarorszagra nagyobb lelkesedesem lesz s...lefogom tudni adni...de itt...ahh meg serencse hogy kb 6 honap es welcome Hungary :):):)


Addig meg en nem tok ugy elhizni hogy a buszra ne ferjek fel xd ;)


Nah most ez nem volt nagy segitseg neked inkabb nekem hogy ezt leirhattam xd


Bocsi

2010. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez is egy felfogás. De nekem már annyira rossz, így, hogy emberek közé se nagyon szeretek menni. buszozni főleg nem. És mivel faluban lakom ezért muszáj felszállni a buszra és már ezt sem szeretem. Szval jó lenne ha végre elindulna a fogyás.
2010. aug. 6. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!