Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap egy joghurtot és...

Ha egy nap egy joghurtot és egy tál levest vagy más főtételt eszem mennyit fogyhatok és mennyi idő alatt kb?

Figyelt kérdés

IGEN... tudom,tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges, és hosszú távon nem alkalmazható. De mégis csak be lehet határolni h ezzel a fajta "önkínzásos diétával" mennyit adhatok le? 164cm-84kg-18/L

köszönöm a segítséget :(

beszólásoktól, és a megjegyzésektől kíméljetek! köszi


2010. febr. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát figyelj, rajtad legalább 20-25 kg felesleg van, és ha ilyen módszerrel próbálkozol akkor nagyon rossz irányba mész. miért? mert ezt nem tudod hosszútávon csinálni, tehát ha le is adsz vele pár kilót utána amint abbahagyod ezt visszaszeded. tehát az alapokban kell megváltoztatni az étkezési szokásaidat, és mellette heti 3-4 alkalom sportot is be kell iktatni. tehát naponta 5 kis étkezés. cukor , fehér liszt kiiktatása. az étkezések sok zöldséget fehér húst, halat, gyümölcsöt tartalmazzanak. sok folyadék (ásványvíz vagy tea) főleg délelőtt egyél szénhidrátot, estére már inkább csak fehérjét. Hidd el nem kell éhezni és szenvedni ha fogyni akarsz. kis változtatások és tudatosság kell hozzá és úgy fogsz fogyni , hogy örömödet leled benne, jobban érzed magad, megnő az önbizalmad.
2010. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a módszerrel, hogy sokat fogsz fogyni, de amint visszaszoksz a rendes táplálkozásra, a szervezeted hirtelen megörül a sok kajának és a korábbi sanyargatás miatt elraktározza háj formájában. Tehát azonnal vissza fogod hízni.

Ha mindenképpen ezt akarod csinálni, akkor nagyon fokozatosan hozd vissza a régi táplálkozási szokásokat. Sok zöldség, levesek, rengeteg víz a diéta után is. Hajrá! :)

2010. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

ha ebbe belekezdesz, kb fél év múlva nem 84 kiló leszel, hanem 100. Sajnos tapasztalat. Ahogy az előttem szólók is írják, el lehet érni vele gyors eredményt, látványosat, ha nagyon ügyi vagy, még bele is betegszel, és aztán pár hónap alatt többet hízol vissza, mint amennyit leadtál... És ha egyszer megkínzod a tested, másodjára nem lesz olyan könnyű fogyózni. Meggondolnám. Gyors eredményt érhetsz el sporttal is. Egsézséges is. Igen. Sajnos izzasztó, fárasztó, munkaigényes. De ha tartós eredméynt akarsz, úgy, hogy esetleg többé gondolnod se kelljen a túlsúlyra, akkor ez az utad. Ne csak a következő négy hónapban gondolkodj.

2010. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem tűzz ki célnak egy adott testsúlyt, lehetőleg reálisat, és az annak megfelelő kalóriát fogyaszd mindig. Ez lassabb módszer, de ha hozzászoksz, hidd el, hogy elég lesz, nem fogsz éhezni, és nem is fogsz visszahízni. És mindenképpen sportolj vmit.

pl

[link]

2010. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Na igen.. azt elfelejtettem leírni, hogy nem mindig voltam ilyen kövér. Kb két hónapja híztam fel 70 kilóról 84 re.. nagyon sok minden összejött, és a szervezetem így kompenzálta a dolgokat. Ha ettem megnyugodtam.. ez most is így van, de tenni akarok az elhízásom ellen,mert nem vagyok egészséges. A sport... imádok futni, de azt csak nyáron, reggel és este mindig futok. Alkatilag sem vagyok egy kis darab, de a kövérség ellen tudok tenni. Rengeteget sportoltam, és sportolnék is.. ha lenne mit. Kézilabdáztam pl. 6 évig, vissza szeretnék menni,de nem tudok hova :S . Kétségbe esésem miatt találtam ki ezt a diétát, és köszönöm,hogy ráébresztettetek arra, hogy helytelen... bár eddig is tisztában voltam vele, de az a tipikus "nem látja a fától az erdőt" dologba estem. Egy olyan megoldás kéne,amit könnyen be tudok tartani, és nem kell nagyon odafigyelnem hogy mikor mit hogyan miért... nincs rá időm.Segítséget szeretnék kérni :(

2010. febr. 26. 20:25
 6/6 A kérdező kommentje:

kitűzött célom van... szeretnék egy olyan 65 kg lenni. Számomra az lenne az ideális.És nagyon szeretném nyárra elérni ezt a minusz 20 kilót :(:(

De úgy érzem,hogy reménytelen :(

2010. febr. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!