Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minimum mennyit tudok fogyni,...

Minimum mennyit tudok fogyni, ha keveset eszem, levest meg max joghurtot?

Figyelt kérdés

Mellette megyek heti 3x futni 40percet. Nem érdekel mennyire nem egészséges, muszáj lefogynom! Vékony akarok lenni! 174cm vagyok és 65kg.


Légyszives a kérdésre válaszoljatok, kioktatást nem kérek, tudom, hogy nem helyes, amit csinálok, de az én életem és az én bajom lesz!


2010. jan. 31. 15:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A lényeget lehagytam: 3hónap alatt! Annyi időm van!
2010. jan. 31. 15:31
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez alkati, lehet, hogy sokat, az is lehet, hogy semmit. Már most sem vagy kövér egyáltalán. Bajod nem lesz, mert a levesekben (már ha rendes zöldséglevesre, húslevesre és nem levesporokra gondolsz) és a joghurtban minden benne van, amire a szervezetednek szüksége van. És persze azon is függ, hogy eddig mennyit ettél, vagyis mekkora változást jelent ez a szervezetednek.
2010. jan. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Alultáplált leszel.
2010. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a kérdést , mennyi kiló menne le a karcsú tested ről 3 hónap alatt ha joghurton és zöldség levesen élsz. Nah ezt nem fogod te birni 3 hónapig vcsinálni. Én is diétázom, de mindent ezsem, és heti 1-kg van. ÉS minden nap eszek egy pici nasit, pl csoki fondüt, tórta szeleteket, stb.
2010. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egész nyáron jóformán csak levest ettem, mert azt kívántam, és egy dekát sem fogytam. Szerencsére nekünk, magyaroknak nagyon finom és tartalmas leveseink vannak. Most ebédre is csak tyúkhúslevest ettem, és tökéletesen jóllaktam.
2010. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

16:22 - Nyáron mindenki kevesebbet eszik és több folyadékot visz be a szervezetébe, mert az időjárás miatt másra van szüksége a szervezetnek.


A kérdezőnek meg üzenem, hogy hasonló étrend és fogyókúra miatt volt olyan lány, akinek nem fejlődött ki a méhe, és soha nem lehet gyereke.

2010. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azon is múlik, mit értesz leves alatt. Jókai bablevessel, gulyáslevessel stb. egy dekát sem fogsz fogyni, és hiánybetegséged sem alakul ki.
2010. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Napi maximum 200kcal-ra gondoltam. Magyarul alig eszek valamit, csak annyit, amennyi az életben maradáshoz szükséges.
2010. jan. 31. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, napi 200 kcal-lal nem sokáig fogsz életben maradni! És most nem viccelek. Napi 200 kcal mellett egy hét után az ágyból nem bírsz felkelni, nem hogy 40 percet futni :) Legalább 1000 kcalt kellene enned, mellette tudnál mozogni és így is le tudnál fogyni, hidd el!!
2010. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem nem menne. Nyáron kb ennyi kajával fogytam le, mellette futottam, csak aztán nem láttam semmi változást (pedig sok volt) és elkezdtem enni. Meghíztam és újra akarom kezdeni. Azért lennék rá kíváncsi h pontosan 3hónap alatt kb mennyit tudnék fogyni? 10kg lehetséges?
2010. jan. 31. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!