Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnek leszokni az...

Hogy tudnek leszokni az “allando” evesrol?

Figyelt kérdés

Mist is pl ki van rakva egy oar rantott hus es neha vagy ehessegbol vagy csak ugy eszek egyet. Nem vagyok hurkapiszka es en ugy erzem kicsit atlag feletti sulyu vagyok, nem csufolnak meg semmi csak en nem erzem jol magam a boromben. Es probalok minel tobb salit enni de multkor is ettem salit es meg ehes voltam es nem tudtam megallni h ne egyek peksutit. Errol hogy lehetne leszokni

Elore is koszi a valaszokat



2019. okt. 20. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Akaraterővel.
2019. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl nem a szemed előtt van a kaja , szóval elteszed becsomagolva a hűtőbe . És ha megéhezel veszel cukormentes rágót és azt rágod.
2019. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi

A masodik kicsit hosszab es ertelmesebb vaalszt irt de azert kosz az elsonek is

2019. okt. 20. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Találj magadnak folyamatos értelmes és hasznos tevékenységet, ami elvonja a figyelmed az evésről.
2019. okt. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Főétkezésekre egyél rendesen, annyit, amennyivel kellemesen jóllaksz, legyen benne fehérje és rost (zöldségek) is. Ezzel pár óráig nem leszel éhes.

Ha csak salátát ettél, nem csoda, hogy kellett a péksüti. Alig van benne kalória, fehérje. Nekem a saláta az köret, pl. húsok mellé.

És igen, jól mondták, tedd el az ételeket a spájzba, hűtőbe, foglald el magad. Ha mégis nassolni támad kedved, egyél meg egy gyümölcsöt, vagy pár szem mogyorót, diót, ezzel elleszel a következő étkezésig, és még hasznos tápanyagok is vannak bennük. Vagy igyál egy pohár vizet.

2019. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszokat😊
2019. okt. 23. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!