Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » IR diétában fogyaszthatóak a...

IR diétában fogyaszthatóak a Szafi lisztek?

Figyelt kérdés
Lassú felszívódású szénhidrátokat kellene ennem. Nem tudom, a Szafi lisztek teljes kiőrlésűek és lassú felszívódásúak-e, mert nem írják sehol a címkén.

2019. okt. 26. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, fogyaszthatók, IR esetén kifejezetten jók
2019. nov. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Nekem is van kérdésem. Ha inzulinrezisztens vagy akkor miért nem hagyod abba és kezdesz el húst enni?


Az inzulin mértéke a hasnyál mirigytől függ és mivel a szénhidrát nem teljes értékű építő anyag, csak ragasztó, meg kitöltő ezért főleg az izmok vissza küldik.

Nem tésztában kéne gondolkodnod+ csirkemell.

Szárnyát és zsírral zsírt kéne enned.


inzulin=hízó hormon (olvass kicsit utána)

inzulin rezisztencia amikor a szervezet könyörög, hogy fejezd be és nem kezdődik meg a zsír használás mer az inzulin a vérben meggátolja (jele fáradékonyság)


Röviden időszakos böjt és teljes étrendcsere kéne neked. Kolbász, tojás stb.

2019. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, de nem ez volt a kérdés. Azért válaszolok. Miután 17 kiló fogyás után megállt a mérleg, próbálkoztam én is a low carbbal, de a kontrollon, ha lehet, még pocsékabbak lettek a véreredményeim, megspékelve mindez magas koleszterinszinttel is. Szóval amit tanácsolsz, az nekem nem jó.
2019. nov. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!