Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 20év 167cm 80kg nagyon ronda...

20év 167cm 80kg nagyon ronda kövér lehetek? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

testtömeg index: túlsúlyos


javasolt: házi diéta és több mozgás

2010. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ronda kövér. Dundi, molett igen. A magasságodhoz valóban súlyos vagy, de nem dagadt!!! Próbálj meg tudatosabban étkezni, kicsit sportolni, akár bringázás is jó. Nem kell egyből nekiállni koplalni, eszementen edzeni. A fokozatosság mindig eredményesebb. De ne írd már le magadat!!! Kis odafigyelés, akaraterő, és meghozza az eredményt. Ha szépen lassan fogysz, a bőröd is feszes marad. Sok sikert, és nagyobb önbizalmat!!!
2010. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

majdnem dettók a paramétereim és csinosnak találnak. ;)

A mozgás az egyetlen ellenszer. Ja és a kenyér, édesség mellőzése.

2010. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó.Köszönöm szépen a kedves válaszokat.Igyekszek fogyni, és karban tartani magam.De ezek a válaszok most nagyon sokat segítettek rajtam.Örök hálám nektek.
2010. júl. 18. 13:05
 5/14 anonim válasza:
Lehet, hogy egy kicsit túlsúlyos vagy, de ezen lehet segíteni. Szerintem próbálj meg lassan, fokozatosan megszabadulni a kilóktól, hogy ne viselje meg nagyon a szervezetedet. Először is sportolj, ne egyél túl sok szénhidrátot, és fogyassz probiotikumot és prebiotikumot, mert az még hozzásegít, hogy hamarabbb lefogyj. Ne félj, nem okoz hasmenést, csak normális lesz az székleted,az emésztésedre nem lesz panasz. Ráadásul, ha természetes alapanyagokból készül, akkor mellékhatásoktól sem kell tartani. Hidd el tapasztalatból beszélek, én már jó úton haladok a fogyással. Ajánlok egy weboldalt, nézd meg, érdemes: www.gastrolife.hu
2010. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Add nekem, mert én 185cm-hez vagyok 50-60kg és ez sokkal cikibb (:-
2010. júl. 24. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Csak várj és majd változnak a paraméterek. A 20 év biztos, a többit meg bauxitfőzelékkel kezeld!
2010. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Crepkey válasza:
Ha ezt itt kérdezed meg, akkor annak oka van. Vagy tévedek? Nyomás sportolni itt a jó idő, sportolj! Már csak azért is érdemes mozognod, mert amellett, hogy segít elérni az ideális súlyt, kihúzz a depresszióból, mivel boldogság hormont szabadít fel... Sportra feeel!
2010. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazán aranyos vagy.Szívesen adnék át pár kilót. =Milyen jó is lenne ha csak így menne. Igyekszem Fogyni, és változtatni. Azért is érdekelt a kedves véleményetek.
2010. júl. 25. 08:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok étkezési tanácsadó, meg edző sem, csak amatőr. Elsősorban ne a kaját vond meg hanem mozogj sokat, olyat amilyet szeretsz, vagy keress olyat amilyet meg tudsz szeretni. A kaja megvonása nem eredményez jó alakot, csak zavart a szervezetedben, egyél rendesen (persze ne tortát dögivel), de legyél mindig jóllakott, viszont ne edd degeszre magad. És sportolj. Egy szép feszes izmos telt lánynál nem nagyon tudok szebbet. És légy kitartó, mert az igazi eredménynek nem 1-2 hónap alatt jönnek. Ne minden nap edz hagy időt az izmaidnak fejlődni legalább 1 napot ki kell hagyni. Esetleg fényképezd le magad az elején majd havonta mondjuk minden 1-én. Érdemes úgy csinálni, hogy a fényképezőnek kitalálsz egy jó ehelyeta szobában, behúzod a függönyt, felkapcsolod a villanyt és csinálsz egy fehérneműs fotót. Azért érdemes így csinálni, mert így mindig ugyanolyan fényviszonyok mellett tudod fényképezni magad, és látod a haladást. Persze ezek csak ötletek.
2010. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!