Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aggódom! Szerintetek, hogyan...

Valakiavilágból16 kérdése:

Aggódom! Szerintetek, hogyan vehetnem rá a barátom, hogy menjen el vérvételre?

Figyelt kérdés
Mindig mondja, hogy fáradt, fehér a bőre, lehet rajta látni, hogy vashianya van de nekem nem hiszi el. Szerintetek, hogyan vehetnem rá, hogy elmenjen vérvételre?
2019. okt. 31. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Először arra vedd rá, hogy elmenjen a háziorvoshoz, ő ad beutalót a laborba, ha indokolt.
2019. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Úgy hogy mondd meg neki, hogy mindenben támogatod és ha vashiányos, akkor csokiízű rágótabletták kell ennie. Ettől hátha vonzóbb lesz neki a dolog!
2019. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Vashiánytól függően nem lehet tudni milyen gyógyszert írnak neki, ezért a finom tablettát nem biztos hogy be kellene ígérni de k,ísérd el orvoshoz, támogasd.
2019. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát elkiserni nem tudom, mivel tavkapcsolatban vagyunk, és már sokszor mondtam neki de hiaba:( nem tartja fontosnak :(, nem hiszi nekem :(, szerintetek ha írnék a mamájanak az jó lenne?
2019. okt. 31. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg azzal, hogy ha sokáig vár, súlyosbodik a vérszegénysége, megeshet vele, hogy elájul, kórházba kerül és vérátömlesztésre lesz szüksége. Jobb addig elmenni orvoshoz, ameddig elég a tabletta. Persze az okát még fontosabb lenne kideríteni.
2019. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!