Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kinek mi a véleménye a ketogén...

Kinek mi a véleménye a ketogén diétáròl? Esetleg probálta valaki? Ha igen lett belőle baja?

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 21:12
 1/7 anonim válasza:
Szia!:) Én anyummal csináltam majdnem fél évig és nekünk nagyon bejött! Mellette persze sportoltunk, és a felesleg le is ment. Sokkal energikusabbnak érzem magam ráadásul a bőröm és a hajam is helyre jött! Szerintem ha valami menet közben nem lesz okés úgyis érzed és akkor visszaállsz majd a rendes táplálkozásra! Hajrá!!:))
2019. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi
2019. nov. 1. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gondolkodom rajta, hogy kipróbálom. Ajánlom, hogy mielőtt belekezdesz, olvass alaposan utána, hogy elkerüld a keto flu-t és a hiánybetegségeket. Ésszel kell csinálni, nagy odafigyeléssel.
2019. nov. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia én. 6 hónapja csinálom, nagyon bejön. Előtte volt migrénes fejfájásom és elmúlt. napi 20g ch lehet és meg kell próbálni egyszer enni egy nap, de ez orvosok között is változik, vannak akik 2szer esznek.


Sok hús meg zöldség. Vicces, hogy káposztából ez mennyi ch jelent, szabályosan nem fér bele a gyomrodba.


Gyümölcs és minden köret: krumpli risz tészta tilos.

2019. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a keto az -30kg eredményzett és nagyon jól érzem magam.

Vicces volt amikor a dokik rá jöttek, hogy az epekő is a tésztától van.

2019. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csináltam, csak miután lefogytam tovább folytattam és nagyon rosszul lettem. Fogyásra jó életmódra nem.
2019. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló engem érdekelne,hogy ketogén diétával való fogyás után milyen diétát kell folytatni?Nem hízol vissza ha abbahagyod a ketogén diétát?Érdekelnének a tapasztalataitok.Írhattok privátban is.
2019. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!